יו"ר מפלגת ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן תקף את הכנסת "עוצמה יהודית" לתוך הסיעה הדתית המאוחדת. "מיכאל בן-ארי וברוך מרזל הם אלו שהתייצבו נגדנו בהפגנות נגד סגירת המרכולים באשדוד", תקף. "הם מבחינתי לא קיימים וכשאפגוש אותם בכנסת לא אומר להם שלום. הם אנשים הזויים ולא מעבר לכך".

שר הביטחון לשעבר תקף גם את הליכוד והגדיר את המפלגה "חצי חרדית". לטענתו, " ישראל ביתנו היא המפלגה היחידיה שיכולה לעצור כפייה דתית".

בנוסף אמר ליברמן כי אין הבדל גדול בין מפלגת הליכוד למפלגת כחול-לבן:  "מי שמינה את גנץ לרמטכ"ל ואת יעלון לשר ביטחון ואת לפיד לשר האוצר זה ביבי".

את הדברים אמר ליברמן באירוע של רשת מגדלי הים התיכון.

איש "עוצמה יהודית" ברוך מרזל הגיב לדברים ותקף את ליברמן בחריפות: "הזוי הוא מי שלא מתבייש לצאת בהצהרות כי יחסל את הנייה תוך 48 שעות ובפועל בשבתו כשר בטחון נכנע לירי של מאות טילים על הדרום ללא כל תגובה".

עוד אומר מרזל כי "ליברמן מבין שתשומת הלב התקשורתית כלפיו ברצפה ולכן פולט שטויות שיעלו אותו לכותרות, זאת למרות שהוא יודע היטב כי הוא אינו מגרד את אחוז החסימה מלמטה ושאת הכנסת הבאה יראה מערוץ 99".

באשר לדבריו של ליברמן לפיהם מרזל ובן ארי התייצבו כנגדו בסערת המרכולים באשדוד אומר מרזל כי "אני גאה בהתייצבות שלי ושל חברי מיכאל בן ארי מול שונא היהדות ליברמן במאבק על שמירת קדושת השבת ועל אופיה היהודי של מדינת ישראל. כדאי שליברמן יפנים כי ישראל היא אינה רוסיה הסובייטית אלא מדינה יהודית".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20