עופר עיני. צילום: פלאש90

 

עופר עיני מעדיף שלא לקבל את ההחלטה בנוגע למינוי מאמן נבחרת ישראל. כפי שפרסמנו לאחרונה, ההחלטה של עיני לא להתמודד לקדנציה שנייה גרמה לו לדחות את מינוי המאמן הלאומי, נכון לעכשיו המלצות הוועדה לקידום הנבחרת הלאומית נמצאות על שולחנו ועיני שיסיים את תפקידו באוגוסט, רוצה שמחליפו יקבל את ההחלטה האם לאמץ את המלצות הוועדה וכיצד.

העובדה שהנבחרת הלאומית תשחק נגד נבחרת ארגנטינה בתחילת חודש יוני, והעובדה שהיא צריכה להתכונן לפתיחת משחקי גביע האומות מיד אחרי המונדיאל ברוסיה, מחייבת קבלת החלטות בהקדם.

עיני שהודיע לאנשיו הקרובים כי החליט לעזוב את תפקידו, יקיים התייעצות עם ראשי ההתאחדות בנוגע לבחירת המאמן הלאומי. ההמלצה העיקרית של הוועדה היא מינוי מנהל מקצועי לנבחרת, גם עיני ואנשיו הקרובים בהתאחדות היו בדעה זו עוד טרם הקמת הוועדה. על פי התכנון, עיני אמור היה להביא לאישור הנהלת ההתאחדות לכדורגל את רשימת חברי ועדת האיתור החדשה, בינתיים יו״ר ההתאחדות מתכוון להודיע לחברי ההנהלה על החלטתו לא להתמודד על התפקיד בבחירות הקרובות, בגלל לחץ הזמן המליצו לעיני להקים את ועדת האיתור ולמנות מאמן ומנהל מקצועי, בהתאם להחלטה שתתקבל.

מסתמן כי עיני ישלב את שטרן חלובה, מי שאמור להחליפו בתפקיד, בקבלת ההחלטות כדי לא להנחית את המאמן והמנהל המקצועי על היו״ר הבא.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20