ב"לזרוביץ'" מתראים כולם, חובשי כיפות וחסרי כיפות והתפריט במקום מתאים לזוגות, ליחידים או לקבוצות קטנות, וגם לחבורות גדולות. בפאב "לזרוביץ'" בראשון לציון השכילו להרכיב תפריט טוב שיאפשר לאכול משהו קטן ליד המשקה או ארוחה שלמה עם בירה (או יין או קוקטייל).

מנת הלחם והמטבלים, שמוגשים כ"פתיחה" היא מנה נדיבה וטובה – עם לחם בצורת חלות קטנות וקרם חצילים, סלטים של סלק, מטבוחה, חומוס, טחינה, זיתים, עלי גפן ופלפל חריף קלוי שפותח את הדרך לכמה שלוקים של בירה. כל הסלטים הם תוצרת המטבח המקומי וטובים.

צילום: אתר KosherOnly

 

לאתר www.KosherOnly.net

מנות אישיות, פחות או יותר, גם הן נדיבות מאד. מומלץ סנדביץ'-רוסטביף עם רוטב ברביקיו מעושן, וחמוצים, שהוא משובח וטוב – או המבורגר כבש, עם רוטב איולי ועם צ'יפס פריך מאד ובעל ריח משכר. יש גם סלט עם חזה עוף צלוי, עשוי מדויק ומוקפד. טעים להפליא, אבל איך אפשר להשוות משהו ללחם טרי, בשר וצ'יפס.

והפיצה הבשרית? מאד מתאימה לאכול בחבורה, למרות שהיא נקראת שם "אישית", עם טחינה טובה מאד. וגם סיגרים במילוי גרגירי חומוס ובצל, מוגשים עם מלפפונים רעננים ואריסה – מנה פריכה מאד, חרפרפה, שמאד מתאימה לשלוק בירה, ביס סיגר וחוזר חלילה.

צילום: אתר KosherOnly

 

העראיס (בשר טחון-מתובל בפיתה) היא מנה שמתובלת נכון, שמנמנה ומלאת עסיס. אני רק הייתי מבקש ללחוץ על הטוסטר, עוד טיפלה, רק בשביל ההידוק ואיחוד הבצק עם הבשר.

לקינוח יש שם "מנת הפתעה", כיפת בצק דקיקה ומרשימה, עם שבילי שוקולד לרוחבה וכאשר מרימים אותה, מתגלה מצבור של פירות רעננים ברוטב.

"לזרוביץ'", הוא בר נעים ומקום ולהנות בו. מקום עם אוכל טוב, ולא פחות חשוב, עם חניה בשפע.

הכתבה בשיתוף אתר KosherOnly, מאת: דני ססלר. פרטים נוספים באתר: www.KosherOnly.net

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20