רעיית ראש הממשלה הגב' שרה נתניהו הגיעה לאוהל המחאה שהוקם בגן סאקר עבור הילדים מהמחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה, שם נפגשה עם הילדים החולים והוריהם.

WhatsApp Image 2017-06-19 at 21.20.04 (1)
רעיית ראש הממשלה במפגש עם הילדים החולים. צילום: לע"מ

הגב' נתניהו הגיעה מתוך תמיכה ואהבה "אני מודעת לסבל של כל המשפחה בהתמודדות עם המחלה הזאת" אמרה ושיתפה את כולם בכך ששני הוריה זיכרונם לברכה נפטרו מהמחלה הארורה.

"נקלענו כאן למצב שאף אחד לא שמח ממנו" אמרה רעיית ראש הממשלה והוסיפה: "דיברתי לאחרונה עם שר הבריאות ליצמן. הוא שר בריאות מצוין. כואב לו מאוד, והוא רוצה מאוד לעזור. אני חושבת שכל הלב והנשמה שלו במאבק אתכם. אני לא יודעת ולא נכנסת לפרטים הטכניים, אבל הוא יודע שאני רוצה ואעשה כל מה שצריך כדי להיות איתו בדרך של פתרון כמה שיותר מהיר לקושי הזה. אני כמובן גם ערבתי את בעלי, ראש הממשלה, וגם הלב שלו כולו אתכם".

רעיית ראש הממשלה במפגש עם הילדים החולים. צילום: לע"מ
רעיית ראש הממשלה במפגש עם הילדים החולים. צילום: לע"מ

הגב' שרה נתניהו הבטיחה כי ראש הממשלה ושר הבראיות מנסים למצוא פתרון: "אני חושבת שברגע שזה נמצא בידיים של שניהם, זה ייפתר. אני פחות מצויה בפרטים המקצועיים, ואני לא נכנסת כל כך לדברים שבין הרופאים, ובין הרופאים למנהלים".

רעיית ראש הממשלה התייחסה גם למפגש עם הילדים ולסיפורים המרגשים והכואבים ששמעה ונגעו ללבה: "חשוב שתדעו – לב יש לי אבל כוחות על אין לי. אני יודעת שמנסים לייחס לי יכולות הרבה יותר גדולות ממה שאני, ואני משתדלת ככל יכולתי בדברים שנוגעים ללב. בנושאים האלה אני עושה את כל מה שאני יכולה, במקצוע שלי כפסיכולוגית וגם כרעיית ראש הממשלה אני עושה כל מה שאני יכולה לסייע וללחוץ על רה"מ, בעלי, בדברים של הלב. במקרה הנוכחי כאמור פניתי גם לליצמן, שיש לו לב גדול".

רעיית ראש הממשלה במפגש עם הילדים החולים במאהל המחאה. צילום: לע"מ
רעיית ראש הממשלה במפגש עם הילדים החולים במאהל המחאה. צילום: לע"מ

הגב' נתניהו סיימה את דבריה בהבטחה שמאוהל המחאה בגן סאקר היא מתכוונת ללכת לדבר ולהעביר את כל הדברים ששמעה היום לשר הבריאות ולבעלה, ראש הממשלה.

מרב לרנר

מרב לרנר