גילי ורמוט. צילום: מכבי חיפה
גילי ורמוט. צילום: מכבי חיפה

יוסי בניון וגילי ורמוט בדרך להפועל חיפה. ורמוט עשוי לחתום בהפועל חיפה כבר ביממה הקרובה. בין המועדון לקשר מכבי חיפה יש כבר סיכום עקרוני, נותרו פערים קטנים ביניהם אבל ביממה הקרובה ורמוט יחתום רשמית בהפועל חיפה. הקשר דרש חוזה לשנתיים וחצי, יואב כץ הסכים לתת לו חוזה לעונה וחצי, הפשרה המסתמנת תהיה חוזה גבוה יותר לעונה וחצי עם מענקים גבוהים.

אם ורמוט עוד האמין כי הגעתו של המאמן החדש פרד רוטן מעמדו ישתנה, הקשר הבין הערב סופית כי אין שינוי בנוגע למעמדו וההחלטה במועדון התקבלה על ידי מו אלאך, המנהל המקצועי וראשי המועדון ורוטן בכלל אינו מעורב בעתידו של ורמוט. ניר קלינגר, מאמן הפועל חיפה, מעורב מאוד במו״מ עם ורמוט והוא סיכם עם כץ כי ורמוט יוחתם בכל מקרה בקבוצה.

גם בניון יצטרף?

מחר יחל מו״מ רשמי עם יוסי בניון במטרה להחתימו. כפי שפורסם באתר ערוץ 20, קלינגר רוצה את בניון והוא אמר כי יפנה אליו רק אחרי שתהיה החלטה סופית בנוגע לעזיבתו את בית״ר ירושלים. ״יוסי בניון יכול להוסיף לנו המון מהניסיון ומהמנהיגות שלו, הוא בהחלט שחקן שהייתי רוצה״, אמר קלינגר. בניון רוצה חוזה לעונה וחצי, בניגוד לגילי ורמוט, לא אמורה להיות מחלוקת כספית איתו מכיוון שדרישותיו הכספיות אינן גבוהות.

יוסי בניון נפרד מחבריו לקבוצה ומהאוהדים, הבוקר. צילום: יונתן סינדל: פלאש90
יוסי בניון נפרד מחבריו לקבוצה ומהאוהדים, הבוקר. צילום: יונתן סינדל: פלאש90

 

ורמוט יחתום בכל מקרה בהפועל חיפה והוא יפגוש פעמיים את מכבי חיפה ברבע גמר גביע המדינה. אם אכן בניון יחתום גם כן, יהיה זה מפגש מסקרן ומרתק בין הפועל חיפה למכבי חיפה כאשר ייערכו שני דרבים בסמי עופר על הכרטיס ללחצי גמר גביע המדינה. שתי הקבוצות בחיפה יהיו מרוצות מהמעבר. בניון בהפועל חיפה נגד מכבי חיפה, יחד עם ורמוט, עשוי להביא בשני משחקים 50 אלף אוהדים לסמי עופר, ההכנסה עשויה לסדר ליואב כץ חלק גדול מהשכר של השניים.

 

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20