גיא לוזון. צילום: מכבי חיפה
גיא לוזון. צילום: מכבי חיפה

 

״אף אחד במכבי חיפה לא אמר לגיא שהוא מסיים בכל מקרה את תפקידו בסיום המשחק הערב. גיא לא מנותק מהאירועים והפרסומים השונים אבל הוא מרוכז רק במטרה אחת – לנצח את בני סכנין עם יכולת טובה וראויה״, כך אמר היום בצהריים גורם המקורב מאוד למאמן מכבי חיפה גיא לוזון.

מכבי חיפה תשחק הערב (21:00, סמי עופר) נגד בני סכנין, המשחק הכי משמעותי עבור המאמן. הפסד או תיקו ולוזון עשוי לסיים כבר הערב את תפקידו במועדון, ניצחון עם יכולת טובה, ויעקב שחר ימתין ככל הנראה עם פיטוריו של לוזון. במכבי חיפה היו רוצים למנות מאמן בסיום העונה, אולם הרצון להביא מנהל מקצועי בכיר מאירופה, גרם לבעלים של מכבי חיפה להשאיר את ההחלטה בנוגע לאיוש כל הצוות המקצועי בידי המנהל המקצועי שיוחתם.

מוחמד אלאך, המנהל המקצועי של וויטסה ארנהיים, אמור להתמנות לתפקיד. המרוקני-הולנדי, מתוכנן להגיע  למשחק הערב בסמי עופר. במקרה שמכבי חיפה תציג כדורגל איכותי וגם תנצח, האפשרות שלוזון ימשיך קיימת. השאלה הגדולה היא לא רק היכולת והניצחון אלא עד כמה השחקנים יילחמו במגרש. עבור ראשי המועדון זו תהיה אינדיקציה אמיתית למצבו של המאמן בחדר ההלבשה.

לוזון מתכנן לשחק הערב במערך התקפי במטרה גם לנצח וגם להציג כדורגל איכותי כדי לרצות את האוהדים והבעלים. על פי התרגול באימון אתמול, עומר דמארי מתוכנן לשחק בחוד עם סטפנוס אתנסיאדיס וקאיו. מבחינת מכבי חיפה האידיאל יהיה אם הקבוצה תנצח ואלאך יוחתם רשמית ותהיה הסכמה מצידו שלוזון ימשיך עד לסיום העונה, אלא אם התוצאות לא יהיו טובות והיכולת לא תשתפר. כל התשובות יהיו בסיום 90 הדקות הכי מרתקות ומסקרנות של מכבי חיפה העונה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20