רשת חללי העבודה המשותפים Urban Place השיקה השבוע את הסניף הרביעי שלה – בירושלים. פתיחת הסניף נועדה לתת פתרון לצורך שעלה מכיוון סטארטאפים הפועלים בעיר, היות ומדובר בחלל העבודה המשותף השני בלבד בירושלים. המתחם החדש של Urban Place נמצא בבניין התחנה המרכזית ממש מול תחנת הרכבת החדשה, במיקום נוח להגעה בתחבורה ציבורית.

המשרדים החדשים בירושלים, שבנייתם הסתיימה בשבוע שעבר, שוכנים ברחוב יפו 224, בבניין ההיסטורי ששימש כתחנה המרכזית של ירושלים עד לפתיחת התחנה החדשה. החלל כולל 2,000 מ"ר, 90 משרדים פרטיים, 40 מקומות באופן ספייס ו-300 עמדות יחיד. עיצוב הפנים נעשה בידי מעצבת פנים של בתים פרטיים, והוא ביתי, חם ומזמין במיוחד. מחירי השכירות בירושלים יהיו החל מ-550 שקלים לחודש.

צילום: יח"צ

 

המתחם של Urban Place בבירה יכלול מתקנים, שבדרך כלל שמורים רק למתחמים בתל אביב, כמו חדר כושר, חדר משחקים, שיכלול שולחנות פינג פונג, פלייסטיישן ועוד, מרכז יופי, שיכלול טיפולי מסאז', מניקור, פדיקור, מספרה ואיפור, בית כנסת, לאונג'ים, חללי מיטאפ, חדרי ישיבה מפוארים, חדרי חשיבה ומנוחה, אודיטוריום, וכן אזור יוקרה, שבו יושכרו משרדי פרימיום לחברות שיעוצבו לפי דרישותיהם. בנוסף, שיתוף הפעולה הבלעדי של אורבן פלייס עם רשת בלומברג העולמית, מציע לחברי הקהילה גישה למעבדה פיננסית חדשה (Financial Lab) , הכוללת מסופים דיגיטאליים וגישה למידע פיננסי מהארץ ומהעולם.

לדברי רומן לוי, מנכ"ל Urban Place, המיקום החדש הוא לא מקרי: "סצינת ההייטק בירושלים נמצאת בעיצומה וקיים ביקוש רב מאוד לחללי עבודה משותפים יוקרתיים ואיכותיים בעיר. האפשרות שלנו לענות על צורך זה, בנוסף על נקודת החוזק המרכזית שלנו, שהיא הקהילה החזקה והמגובשת של Urban Place מהווה גשר לפעילות ליזמים ולחברות הפועלים הן מירושלים והן מתל אביב. החזון שלנו הוא שכל הסניפים ישמשו את כל חברי הקהילה שלנו, בכל מקום, ואנו מאפשרים לחברי הקהילה שלנו גישה חופשית לחדרי ישיבות ומתקנים בשלושת הסניפים. השקענו רבות בעיצוב המתחם, ואפשר לראות את התוצאות בעיניים. המקום נראה נפלא".

לוי, הוא עולה חדש מצרפת, דתי חרדי, שכמו שאת מבינה מתוקף כך חשוב לו לטפח את קהילת העסקים הדתית והחרדית בישראל, ולא בכדי בחר בירושלים כיעד נוסף להקים בה מתחם חללי עבודה משותפים.

"להקים את המתחם הזה הוא צעד חשוב מאוד", הוא מוסיף, "והוא יתרום רבות לפריחה של קהילת עסקים זו בירושלים. לכן אני גם שם דגש על פעילויות חברתיות עם ערך מוסף לקהילה בתוך המתחמים, כך שלא מדובר במתחם עבודה גרידא אלא במשהו הרבה יותר רחב שיוצר ומטפח קהילה"

צילום: יח"צ

 

משדרת רוטשילד למתחם התחנה בירושלים

רשת חללי העבודה המשותפים Urban Place מפעילה חללי עבודה משותפים באזורים מבוקשים בישראל – בשדרות רוטשילד, במגדל שלום בתל אביב ובמתחם התחנה בירושלים. החברה הודיעה על כוונתה לפתוח חללים נוספים גם בהרצליה וברעננה. כמו כן, החברה מנהלת מו"מ לפתיחת חללי עבודה נוספים גם באירופה, בין השאר בברלין, מדריד, פריז ולונדון.

רשת Urban Place, הוקמה בשנת 2015 ונמצאת בבעלותם של ניסים לחיאני, קלוד ביסמוט, ברנרד כלפון ורומן לוי, מנוהלת בידי לוי ומתמחה בהשכרת חללי עבודה לחברות סטארט אפ ויזמים פרטיים. מלבד עיצוב חדשני ואקסקלוסיבי, Urban Place מציעה למאות חברי הקהילה שלה מגוון מתקנים כמו חדר כושר, חדר אופניים, מסופי מידע כלכליים בלייב של רשת בלומברג, חדרי מנוחה, חדר קולנוע, מרפסת דק ענקית, חדרי ישיבות בגדלים שונים, אזורי פירמיום עם נוף לים ועוד. קהילת Urban Place מקיימת מיטאפים, הרצאות ופעילויות אקסקלוסיביות לחבריה ומאפשרת להם נטוורקינג אישי ומקצועי, לצד העשרה ופנאי.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20