כולם מכירים את המצב בו אתם מדברים בנייד שלכם, ותוך כדי ביצוע פעולה נוספת בבית – שומו שמיים – המכשיר נשמט מידיכם ומתנפץ על הרצפה. אבל זה לא התסכול הכי גדול, כי מהשלב הזה ועד הרגע בו תקבלו את הסמארטפון שלכם חזרה כשהוא תקין יעברו לצערנו עוד ימים רבים ומכשירים חלופיים.

ראיון כפיר מימון מנכ"ל ומייסד מובילאב לקיצור תיקון הסמארטפון. כלכלי בלילה

דרך מעניינת לקצר את תקופת ההמתנה המייאשת הזו היא שימוש בפלטפורמה חכמה "MOBILAB":

 

כפיר מימון, מנכ"ל ומייסד מובילאב (MOBILAB) מספר בתכנית כלכיל בלילה בערוץ 20 על הפיתרון לתיקון מהיר של הטלפון: "מובילאב היא פלטפורמה חכמה שמאפשרת לך להזמין תיקון עד אליך בלחיצת כפתור ותוך שעה טכנאי מגיע עד אליך ומתקן לך את המכשיר במקום"

שירות ל-90% מהבעיות הנפוצות

"השירות ניתן ל90% מהבעיות הנפוצת שזה מסך, נזקי מים, סוללה טעינה. צריך לסייג ולומר שנזקי מים זו תקלה שיכולה לחזור על עצמה אך אם מזמינים את הטכנאי מהר מאוד ניתן להציל את הסמארטפון"

מחירים כמו בדוכנים, בשירות עד הבית. מובילאב
מחירים כמו בדוכנים, בשירות עד הבית. מובילאב

"בשלב הנוכחי אנו נותנים שירות לכל הבעיות הנפוצות שניתן לתקן בבית הלקוח, בשל הבא מובילאב תיתן שירות ליותר תקלות ותיתן פתרון מלא, השירות הושק החודש, וניתן כרגע בגוש דן. אנחנו נתרחב בקרוב לכל הארץ ואח"כ גם נצא לחו"ל".

"היופי במובילאב זה שאתה מקבל באותו מחיר שירות טוב יותר מבעמדות המכירה והשירות מגיע עד אליך. הטכנאים מגיעים עד אליך תוך שעה".

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה