מהפריצה הגדולה של ענבל אור ועד הפירוק הסופי. למרות כל הניסיונות שלה להציל את העסק ביהמ"ש קבע – החברות של ענבל אור הולכות לפירוק.

"אני יודעת מה יש לי ומה אין לי ואני סבורה ובטוחה שיש לי את היכולת להחזיר את כל הכסף לנושים" אמרה אור מחוץ לאולם הדיון. "אני לא חפה מטעויות".

"אני עדיין לא מוכרזת כפושטת רגל, יש צו כינוס שגם עליו אנחנו נערער. אני מורידה את הכפפות ואני אומרת 'אני אלחם עד הסוף', כי זו ענבל אור ואני לוחמת", הוסיפה.

השופט אורנשטיין קבע כי אור עדיין איננה פושטת רגל ועליה לשלם 5,000 ש"ח בכל חודש לקופה. בא כוחה אמר שהוא לא יודע מניין תביא מרשתו סכום כזה ועל כך השיב המפרק "היא כרגע הצהירה לפרוטוקול שאין לה 5,000 שקל לשלם בחודש, אז היא כנראה לא אישה עשירה מאוד".

ענבל אור התפרנסה כמשווקת קורס להשטת יאכטות בהיותה סטודנטית למשפטים. בשנת 2011 פתחה חברה על שמה באמצעות 4,000 ש"ח שחסכה. את העסקה הראשונה בנדל"ן ביצעה בשנת 2005 בה גרפה רווח של 2 מליון שקלים ולאחר מכן קנתה דירה נוספת ברחוב שינקין בת"א ללא משכנתה. בשיאה נודעה אור כ'מלכת קבוצות הרכישה'. ההסתבכות בבלי והחקירה במע"מ הם שפוצצו את העסק. ללא ספק מדובר בסיפור סינדרלה עם סוף עגום.

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה