החגים ממש בפתח ומי מאתנו שיארח השנה את סעודת החג, צריך להתכונן היטב, לא רק לבישולים ולניקיונות, אלא בעיקר לקניות המייגעות. כל רשת מפרסמת מבצעים שווים ומנסה לגרום לנו למלא את העגלה אצלה. אפליקציית ואתר "פרייסז" בדק עבורנו 5 מוצרים מובילים שנמצאים בכל שולחן חג: אורז פרסי, דבש, רימון, דג סלמון טרי ותפוחי עץ. הרשתות שבדקנו הן: "שופרסל דיל", "יוחננוף", "רמי לוי", "מגה בעיר" ורשת "ויקטורי".

קילו אורז פרסי: עולה ברשת "ויקטורי" 5.90 שקלים, הזול ביותר שמצאנו במסגרת הרשתות שדגמנו. היקרים ביותר הם שופרסל דיל ומגה בעיר עם עלות של 8.90 שקלים לקילו אורז פרסי. רימון אדום: רשת "יוחננוף" היא הזולה ביותר עם תג מחיר של 4.90 שקלים היקרים ביותר הם שופרסל ומגה בעיר עם תג מחיר של 8.40 שקלים

דג סלמון טרי: הזולים ביותר במחירו של דג הסלמון הם רשת "ויקטורי", שם תשלמו 4.70 שקלים הרשת שגובה את המחיר הגבוה ביותר היא "יוחננוף" עם מחיר של 54.90 שקלים, גם בתפוחי העץ מצאנו פערי מחירים בין הרשתות השונות: קילו תפוחי עץ סמיט, יעלו ברשת "ויקטורי" 5.30 שקלים , הזולים ביותר במוצר הזה. הרשתות היקרות ביותר בקטגוריה זו הן שופרסל ומגה בעיר שמוכרות קילו תפוחים ב- 11 שקלים לקילו.

את סל הקניות היקר ביותר מצאנו במגה בעיר, שם נשלם על סל המוצרים 105.70 שקלים הרשת הזולה ביותר היא בסל המוצרים הנוכחי היא רשת "ויקטורי" עם סל מוצרים בעלות של 65.60 שקלים.

לירן לוי

לירן לוי

כתב לענייני משטרה ומשפט, ערוץ 20
לירן לוי