ח"כ יואב קיש (הליכוד) הגיב היום למאמרו של איש השמאל הקיצוני גדעון לוי שפוסם בעיתון "הארץ" שבו כינה את צה"ל "צבא הטבח" בעקבות אירועי הימים האחרונים סביב רצועת עזה.

יואב קיש וגדעון לוי. צילום: פלאש 90

 

"שלום גדעון, זה שוב אני, הטייס שהגיב למאמרך המביש מ-2014 'הרעים לטיס'", כתב קיש בפתח פנייתו.

"אז עוד הייתי חייל מילואים, טייס קרב בחיל האויר ששירת במבצע צוק איתן כדי להגן גם עליך. אז, כמו היום, סיפרתי לך ולעם ישראל עד כמה טייסי חיל האויר שומרים על חיי חפים מפשע וסירבת להאמין. כמה אנחנו נזהרים בכל הפצצה ובודקים שוב ושוב ושוב ולא האמנת".

בהקשר למאמרו הנוכחי של לוי כתב קיש כי "מול עשרות אלפי אזרחים מוסתים על ידי קבוצה של מחבלים, עמדו חיילי צה"ל בקור רוח ונחישות כדי להגן על ריבונות המדינה שלצערך וכנראה גם לצערנו אתה עדיין חלק ממנה. הם נזהרו מאוד מלפגוע בחפים מפשע אבל לא היססו לפגוע במחבלים הארורים שלצערי אתה תומך בהם שוב ושוב"

עוד הסיף קיש וכתב כי "בין הכותרת העלובה שלך על 'הרעים לטיס' לבין הכותרת האנטישמית שלך על 'צבא הטבח לישראל', המשכת לספק אמירות שמשמשות את הגרועים שבאויבי ישראל והעיתון שאתה עובד בו המשיך לתת לך במה וכותרת על חשבון המדינה שבה שניכם פועלים, נגד המדינה שבה שניכם פועלים. נגד כולנו".

לסיכום כתב קיש: "צבא ההגנה לישראל הוא צבא מוסרי שאין כמותו והוא מוכיח זאת בכל פעולה של כל חייל, טייס, חיילת, טייסת שפועלים בו בכל מצב. בהפצצות על טרוריסטים ומשגרים בעזה ומול מחבלים מתפרעים בהפגנות על הגבול.  השקר שלך לא ינצח. אנחנו כאן כדי לוודא זאת".

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי