מחר בשעה 19:00 צפויים תומכי רה"מ נתניהו להגיע בהמוניהם לגני התערוכה לכנס תמיכה בו. ח"כ ביטן: "יהיה אולם מלא. החלפנו את האולם היום באולם יותר גדול כיוון שאנחנו מצפים ל-2,000 איש".

מתוך "לפני כולם" א-ה בשעה 21:00

לדברי יו"ר הקואליציה, "כמו שאני מרגיש את השטח, רוצים לתמוך בראש הממשלה, רוצים להגיע ולמחות נגד העוול שעושים לו כבר הרבה זמן. ואנחנו עושים את  מפגן התמיכה בראש הממשלה גם כדי שהמורל של הפעילים יישאר כפי שהוא וגם לאחד את השורות בתוך המפלגה".

האם יש סיכוי שהחקירות יביאו להפלת הממשלה? 

"נתניהו לא יתפטר גם בגלל שלא יהיה נגדו כתב אישום וגם בגלל שההליך הזה ייקח המון זמן קרוב לשנה שנה וחצי ככה שזה היום לא חלק מהעניין. מעבר לכך שהקואליציה תומכת בממשלה ובראש הממשלה המכהן, היא טובה לכל מרכיביה ולעם ישראל ואני לא רואה מקום שניתן להקים בכלל ממשלה חלופית. אין בכלל לדבר על זה".

ומה באשר לחברי ליכוד שלא מגבים את רה"מ? 

"אם יש מישהו מהליכוד שחותר תחתיו, אני מאמין שיומו יגיע מה שנקרא, העסק הזה לא יעבור בשתיקה. מי שלא תומך היום ולא מגן על הליכוד גם בדעת הקהל וגם בתוך הדייסה של הפוליטיקה, ציבור המתפקדים לא יצביע בשבילו והוא יאבד את מקומו בתוך הליכוד ומחוץ לליכוד".

עוד הוסיף ביטן: "שוחחתי עם רה"מ בימים האחרונים הרבה, לא על החקירה כי אני לא מדבר איתו על החקירה אף פעם, הוא בסדר גמור. אמנם לא נעים העובדה שיש עד מדינה שמעיד, במיוחד אדם שהיה קרוב אליו אבל הוא מרגיש בסדר גמור ומאמין שייצא מהעניין הזה, ללא שום בעיה. השמאל והתקשורת לא נותנים לו להוכיח כי הוא חף מפשע ואני מאמין שהכל יסתדר בסופו של דבר"

לפני כולם

לפני כולם