ראש עיריית טבריה הנבחר רון קובי ממשיך למשוך אש. הבוקר נחשף סרטון שבו תוקף קובי במילים בוטות את מבקר עיריית טבריה בני אליהו. בסרטון שפרסמה ח"כ שלי יחימוביץ' בחשבון הטוויטר שלה נראה קובי תוקף במילים בוטות את אליהו.

 

"אתם מבינים את התמנון הזה, גם אוכל, גם שותה, גם נוסע על חשבונכם", אמר קובי. "מדובר בראש ארגון פשע שקוראים לו בני אליהו. בואו אני יספר לכם מי זה בני אליהו. בני אליהו זה אדם קטן ועבריין גדול. חלאה, מקיאים אנשים כמוך".

אליהו מצידו, תקף הבוקר את קובי בראיון לרשת ב' ופתח צהר נוסף להתנהלותו. "האיש הזה, שבא ועכשיו מלין על פגיעה בפרטיותו, נכנס לבתים של אנשים, צילם אותם עם רחפנים והכפיש אותם", אמר אליהו. "הגשנו נגדו תביעת דיבה, עד לרגע זה אי אפשר לעצור אותו, הוא רק החריף את הסגנון שלו".

על רקע זה התכנסה הבוקר (שני) הוועדה לביקורת המדינה בראשות ח"כ יחימוביץ' לדיון מיוחד בעניין האיומים והקשיים שחווים מבקרי העיריות, ובהם גם אליהו.

כזכור, רק אתמול עורר קובי את זעמם של החרדים כשאמר כי לא יסכים שאחוז החרדים בטבריה יגדל. "כפי שאמר פעם אלי ישי, עיר מעורבת שיש בה יותר מ-30% חרדים לא יכולה להתקיים", טען.

ראש עיריית טבריה הנבחר, רון קובי. צילום מסך מתוך פייסבוק
אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי