כתב אישום הוגש נגד גבר בן 28 מקלנסווה שפרץ לכלי רכב רבים בעיר נתניה. לאחר שנתפס איים על השוטרים: "אני אשב עליך 20 שנה בכלא"

לאחרונה התקבל במשטרה דיווח על חשוד שפורץ לרכבים בחניון ברחוב המחקר בנתניה. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בחשוד כשהוא בתוך רכב לאחר שניפץ את חלון הרכב ונכנס לתוכו, שם נתפס על חם על ידי השוטרים. מבדיקה ראשונית התברר כי זמן קצר קודם לכן, פרץ החשוד לשני רכבים נוספים בחניון ובשיטה דומה של ניפוץ חלון הרכב. לאחר שנעצר החשוד איים על אחד השוטרים ואמר: "אני אשב עליך 20 שנה ושאני אצא מהכלא, אחרי חודש חודשיים אתה תקבל ממני כדור בראש ואתן לבית שלך לרעוד תוך כדי שהמשפחה שלך והבת זוג שלך והילדים שלך בבית".

בהמשך ועוד באותו היום, שעה ששהה החשוד בתא העצורים בתחנת המשטרה, השתולל בתא ואיים על שוטר נוסף: "אני אפגוש אותך בחוץ". גם במהלך חקירתו, בעט בשולחן של החוקר ואיים על שוטר נוסף שהגיע לסייע.

בהמשך החקירה התברר כי בשבועות האחרונים ביצע עוד מספר פריצות לרכב. השבוע הוגש נגדו כתב אישום המכיל 4 אישומים בעבירות של פריצה לרכב, גניבה, חבלה במזיד ברכב, איומים והפרעת שוטר במילוי תפקידו. יחד עם כתב האישום, הוגשה גם בקשה למעצרו של החשוד עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.