המפקד של אורן חזן יוצא לדרך: אחרי שפקד את "הצל" למפלגת 'הליכוד', אורן חזן לא עוצר. בראיון בלעדי לשרונה מן בתכניתנו"זה היום", מספר חבר הכנסת כי שני כוכבים נוספים נמצאים על הכוונת: הזמר רון שובל והכדורגלן לשעבר, עידן טל. "זה חלק ממהלך גדול שאני מקיים להגדיל את התמיכה במפלגת הליכוד", אמר חזן. "בשעה שיש מי שפוקד שמאלנים לליכוד, אני מביא את הלב והנשמה של הימין האמיתי לשורותיה של המפלגה".

 הראיון המלא ב"זה היום" בשעה 21:00

הבוקר (ד') פורסם ב"ידיעות אחרונות" כי הראפר יואב אליאסי, המכונה "הצל", התפקד למפלגת 'הליכוד'. הראפר הימני נודע כמי שמניע את עוקביו באמצעות דף הפייסבוק שלו ובו 247 אלף עוקבים להפגנות בעד חיילי צה"ל, לאיסוף תרומות עבורם, לביקור פצועים וגם לניגוח השמאל. אמש נפגש אליאסי עם ח"כ אורן חזן וחתם על טופס התפקדות כשבכוונתו לפקוד עוד רבים מחבורתו "האריות של הצל" ולהקים פורום מפלגתי בשם "משמר הליכוד".

את המפגש בין השניים ערך שלומי חזות, פעיל ליכוד ירושלמי ותיק, שפוקד מתפקדים חדשים למפלגת השלטון במטרה לחזק את כוחו של ח"כ חזן. הראפר לא הביע בינתיים כוונות להתמודד בפריימריז של המפלגה, אך לא שלל אפשרות כזאת בעתיד.

הצל. צילום: תומר נוברג, פלאש 90
הצל. צילום: תומר נוברג, פלאש 90

"אנחנו מביאים היום כוח אדיר לליכוד. אנחנו לא מכירים המון זמן אבל אני מרגיש שיואב הוא כמו אח שלי ולכן אני קורא לו יואב ולא הצל. יש הרבה מאוד עניינים שאנחנו דומים בהם. שנינו מסתכלים על הכנסת הזאת ומואסים בפוליטיקלי קורקט שהשתלט עליה. לציבור נמאס מהשיח השמאלני הפחדני, המתחנף. לא סתם ליואב יש רבע מיליון איש שעוקבים אחריו ברשתות החברתיות. שנינו נקיים מפוליטיקלי קורקט" אמר חזן במפגש בין השניים.

הצל החמיא לחזן: "אתה נואם פה, וכל מילה שאתה אומר בא לי לזרוק עליך דולרים. הליכוד כל הזמן שובר שמאלה, לפעמים בא לי להקיא על חלק מהאנשים. הגיע הזמן לעשות שינוי בליכוד". חזן החמיא בחזרה: "אני לא מפחד לחשוב עליו כמי ששווה אולי אפילו חמישה מנדטים למפלגה. יש הרבה מאוד חברי כנסת שהייתי מחליף אותם ביואב כבר היום".

נזכיר כי אמש פרסם עמית סגל בחדשות 2 כי ראש הממשלה בנימין נתניהו מתכוון להדיח את חה"כ אורן חזן מהוועדה לביקורת המדינה, לאחר שזה הביע תמיכה בהקמת ועדת חקירה למבצע "צוק איתן". הצהרתו של חזן מעניקה רוב לאופוזיציה בוועדת הביקורת. בצעד זה, מנסה נתניהו להפוך את ההצבעה ולסכל את הקמת הוועדה.

בתגובה לערוץ 2 טען חזן כי אינו מופתע שהדבר נעשה בסמוך לתמיכתו בשידור הציבורי. "ברור שהדברים הם מדם ליבי כי אף אחד לא יכול לחשוד בי שהתקשורת אוהדת אותי. כל שליחותי בכנסת ישראל היא למען עם ישראל, ארץ ישראל ותנועת הליכוד בה גדלתי, צמחתי ולה אני מחויב. אין ספק כי מדובר באקט נפוץ במזרח התיכון של עריפת ראש למען כך ששאר חברי הכנסת בליכוד ימשיכו לחשוש, לדבר ולהרים ראש" אמר חזן.

 

 

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20