עורך דגול הוא עורך שיכול לקחת סרטון או קליפ קצרים וללטש אותם לכדי יצירה מוגמרת, שלא יורדת מערכו של סרט שלם. גם אלו נועדו לצורך העברת מסרים, ולכן כדי שיעמדו במשימתם, חשוב לבצע את הקליפ או הסרטון באופן מקצועי, החל משלב הבימוי והצילום ועד לשלבי העריכה.

מזכרת 100ממת מאירוע של פעם בחיים

חתן וכלת המצוות, בדומה לבני גילם, מעוניינים להפיק אירוע משמעותי, יוקרתי ומרשים שייחקק בראשם של אהוביהם, קרוביהם וחבריהם לכיתה. ובדיוק לשם כך, נערות רבות דואגות להפיק קליפ בת מצווה. את הקליפ ניתן להפיק על פי החזון של הנערה והוריה. מתלבטים? הנה מספר רעיונות שיספקו לכם השראה –

  • בוק זו מילת המפתח – נערות רבות היו חולמות להרגיש כדוגמניות ליום אחד. לבחור את המלבושים היפים ביותר, להסתרק ולהתגנדר במידה הנכונה, להרגיש בנוח אל מול המצלמה ולהפיק שלל תצלומים נהדרים שבהם הנערה נראית במיטבה, מלאת חיים, נמרצת, חייכנית ונרגשת. בקליפ ניתן לשלב צילומים בלוקיישנים מדליקים, בכאלו המאפיינים את הנערה או להפך, ליצור ניגודיות משעשעת. כך שאם למשל, את רחוקה שנות אור מכדורגל, יכול להיות נחמד למתוח את הגבולות ולהצטלם בועטת לשער או מתנסה בתחביבים חדשים.
  • משלבים ברכות בקליפ – כמה מרגש לצפות בקרובי המשפחה מברכים את כלת המצוות הנרגשת? מזכרת נהדרת זו תאפשר לכם להתרפק על זיכרונות בעתיד כשדודה מלכה איחלה לחוגגת מכל לפרוח, לצמוח ולהמשיך לפתח את האישיות הקסומה שלה. מכירים מפורסמים? תוכלו לבקש מהם שיצלמו ברכה קצרה ומרגשת ולשלבה בקליפ. אנו בטוחים שכלל המוזמנים, ובייחוד החוגגת וחבריה לכיתה, ייהנו מלחזות במחזה.
  • משלבים אטרקציה – הנערה חובבת ריקודים? זמרת אדירה בפוטנציה? להטוטנית? מתופפת אגדית? שחקנית? ישנן אטרקציות רבות ונהדרות שניתן לשלב בקליפ, שיגרמו לו לבלוט ולפוצץ, ולך, כלת היום הולדת, להרגיש שביטאת את עצמך באופן האישי והמותאם לך ביותר. בת מצווה הוא אירוע חד פעמי שלא יחזור על עצמו ולכן רצוי להפיקו באופן הטוב ביותר.

משפרים את התדמית

בשוק העסקים התחרותי, שבו סביר להניח שאתם מתחרים במתחרים קיימים רבים ובמספר רב של מתחרים עתידיים שממשיכים לקום ולהתפתח, חשוב לייחד את העסק שלכם. סרטון תדמית לעסק יאפשר לכם להציג את עצמכם באופן מקצועי ומלוטש ולשפר את התדמית העסקית שלכם ואת חשיפתכם. זכרו, רושם ראשוני נקבע כבר בשניות ובדקות הראשונות ולכן רצוי שהסרטון יופק באופן מקצועי. ולא, סביר להניח שמצגת בפאוור פוינט לא תספיק.

סרטון תדמית יאפשר לכם לנסח באופן מדויק את המסר שאותו תרצו להעביר לקהל היעד שלכם באופן מוחשי, הוא יגדיל את החשיפה שלכם ואת סיכוייכם ליצור קשרים עם לקוחות ומשקיעים עסקיים. סרטון התדמית יכול להיות סרטון רשמי, אלגנטי, מרתק ו"נקי" או סרטון לא רשמי, פרוע, משעשע וכזה שלא לוקח את עצמו ברצינות. סרטון תדמית הוא סרטון שיתרום לצופים בו את החשק לפנות אליכם, להשתמש בשירותכם או להצטרף אליכם.

אולפני קרן קליפ – איכות זו לא מילה גסה

קרן מסטוב, מייסדת אולפני קרן קליפ, סיימה את לימודי עריכת קולנוע ווידאו ומאז סיומה והתמחותה באחת מהחברות הנחשבות בארץ, פנתה לדרכה העצמאית. דרך שסבבה סביב תשוקתה העזה ליצירת פרויקטים איכותיים, מותאם באופן אישי וייחודי לדרישותיו של כל לקוח. קרן מסטוב מספקת שירותי עריכת וידאו, סרטי תדמית, קליפים לבר/בת מצווה, סרטוני זיכרון והנצחה, מצגות, סרטים וסרטונים לאירועים, צילום אירועים ועוד.

קרן מונעת מתוך תשוקה ליצור מזכרות תיעודיות מרגשות מהרגעים המשמעותיים ביותר, הרגעים הקטנים והאהובים, הרגעים הגדולים והחשובים, הרגעים שכולנו רוצים לזכור ולהמשיך להתבונן בהם בעתיד.

הכתבה הופקה ונכתבה בעזרת חברת אוצר מילים המספקת כתיבת מאמרים מקצועיים עבור עסקים, ארגונים וחברות.

 

 

מרב לרנר

מרב לרנר