עיצוב בעץ הוא אחד מבין סוגי העיצובים המבוקשים ביותר ואין בכך פלא. כי כשהעץ נמצא בתוך ביתנו או משתלב להפליא עם הגינה שמסביב, נוצרת הרמוניה מושלמת. אנשים רבים בוחרים בסגנון העיצוב הכפרי המושתת על עיצובים מהטבע. עיצוב זה נפוץ לא רק בקרב בתים פרטיים, אלא גם במקומות בילוי כמו מסעדות, פאבים או אולמות אירועים המספקים מקומות ישיבה לרוב.

הפרגולה לגינה המושלמת

בעלי בתים רבים אשר יש בפתח ביתם גינה פרטית מטופחת אוהבים לבצע בה שינויים מעת לעת. אחד השינויים הברוכים הוא ללא ספק התקנת פרגולה לגינה. לפרגולה מסוג זה שני יתרונות בולטים. ראשית היא מגנה על השוהים בגינה ועל הצמחים הצומחים בה מפני קרניים חודרניות מדיי של השמש. שנית, פרגולת עץ משתלבת היטב עם הגינה הירוקה והפרחונית והופכת לחלק מהנוף.

המומחים שיתקינו את הפרגולה

פרגולה תלויה היא חלק בלתי נפרד מעיצוב של גינות רבות ושונות. זוהי פרגולה המורכבת מהגג בלבד, והיא יכולה להישען על קיר הבית או על מבנה בטון. פרגולה זו חוסכת במקום רב, בייחוד עבור אלה המנסים לחסוך בו לטובת עצמים אחרים שהם מעוניינים למקם בגינה שלהם. עם זאת, ההתקנה של הפרגולה שמורה לצוות של חברה מקצועית אשר יודעת לפעול פי כללים ברורים.

לבנות מתחם נעים ואסטטי

דקים מעץ מועדפים על כל המעצבים באשר הם. הנוף הים תיכוני שבו התברכה ישראל תואם להפליא את הדקים הארוכים העשויים מעץ כהה או בהיר. הדקים הם שמעניקים לחצר הביתית, למסעדה או לכניסה לחדר ביליארד את המבנה המושלם והרגוע. הדקים נפוצים גם בגני שעשועים, בסאונות או בבריכות. בניית דק דורשת מומחיות רבה. אלה כמה דברים שעושים אנשי המקצוע כדי להניח את הדקים במקומם:

  • בתחילה יש צורך להכשיר את האדמה להנחת הדקים.
  • אנשי המקצוע מכינים יסודות חזקים שיעמדו בפני סחף האדמה.
  • לאחר מכן יש צורך לחפור בורות ולהכניס את הקורות של הבסיס אשר עליו יונחו הדקים.
  • את הרווחים שבין הקורות ממלאים בבטון לצורך חיזוק.
  • הצוות מקפיד על הנחה של קורות ישרות.
  • מרכיבים את הדק אשר נבחר על ידי הלקוח, תוך הברגת הדקים למקומם.
  • בשלב האחרון צובעים את הדק כדי למנוע את שחיקתו.

גם דקים נסדקים לפעמים

השנים עוברות והדקים יודעים את מגען של כפות רגליים רבות, בנוסף ל"מתנות" שמביאים עמם איתני הטבע כמו בוץ, חול או גשמי זלעפות. גורמים אלה גורמים לשחיקת הדקים ולאיבוד הברק שהיה להם בימים הטובים שבהם הניחו אותם לראשונה. אך אין זה אומר שלא ניתן לעשות דבק בנידון. חידוש דק יחזיר לו את המראה שאבד לו. אחת לכמה שנים נהוג להזמין את שירותיה של חברה מקצועית כדי לבצע את החידוש המיוחל. במהלך פעולת חידוש דק מתבצעות פעולות חשובות כדוגמת הברגתן של קורות העץ וחיזוקן, מתיחה של קורות העץ או שיוף הדקים.

מניחים דקים עם חברה מקצועית

הדקל – דקים, פרגולות ועבודות עץ היא חברה מקצועית ומנוסה אשר מספקת מגוון רחב של עבודות מעץ. אז אם חסרה לכם פרגולה בגינתכם היפה או שהחלטתם להניח דקים בכניסה לחצר הבית, אתם יודעים למי לפנות. בנוסף לפרגולות ולדקים, הדקל מציעה גדרות עץ איכותיות. לא זו בלבד שגדרות אלה יעזרו לכם לשמור על הבית מפני סקרנים בלתי רצויים, אלא הן יתרמו גם למראה האסטטי של ביתכם. עד מהרה תעוררו קנאה ברב השכנים עד אשר גם הם ירצו להזמין להם גדר עץ מעוצבת. בחברה פועל צוות מקצועי אשר מוכן לספק לכם שירותים מתאימים וללוות אתכם בכל תהליך הטמעת מבנה העץ בסביבתכם.

 

 

 

 

 

 

 

20 News

20 News