שבעה מיליון יורו. זה הסכום שאוהדי הכדורגל מישראל הוציאו עד כה עבור משחקי רבע גמר ליגת האלופות בדורטמונד, מינכן, מדריד וברצלונה. המשחקים המרתקים בין הקבוצות הגדולות של אירופה, גרמו שוב לטירוף מחירים בחבילות של חברות התיירות בישראל שמכרו חבילות למשחקים במחירים גבוהים במיוחד.

3,500 אוהדים ישראלים כבר רכשו חבילות למשחקים, למשחק הגומלין בשבוע הבא בין ריאל מדריד לבאיירן מינכן ביום שלישי ולמשחק בין ברצלונה ליובנטוס ביום רביעי. כמה עשרות מהאוהדים שילבו חבילה לשני המשחקים בגרמניה, אולם דחיית המשחק של דורטמונד ומונאקו גרמה לאוהדים לראות הערב רק משחק אחד בדורטמונד או מינכן. כל הישראלים כבר עשו דרכם למינכן למשחק המרתק מכולם בין באיירן מינכן לריאל מדריד.

כמה עולה התענוג לראות אותו בלייב? כריסטיאנו רונאלדו. צילום: Chris Deahr
כמה עולה התענוג לראות אותו בלייב? כריסטיאנו רונאלדו. צילום: Chris Deahr

מחירי החבילות למשחקים במדריד וברצלונה הגיעו למחיר שיא של 1,700 יורו לא כולל טיסה פנימית ממדריד לברצלונה. חברות אופקים גלובל ואיסתא ספורט שמובילות בארגון חבילות ספורט מכרו כבר קרוב לאלף חבילות.

החבילה למשחק בודד של טיסה למדריד, מלון וכרטיס מאחורי השער למשחק של ריאל מדריד נגד באיירן מינכן עולה 1,250 יורו, חבילה למשחק של ברצלונה נגד יובנטוס שכוללת טיסה, מלון לשני לילות וכרטיס מאחורי השער עולה 1,200 יורו. חבילה לשני המשחקים במדריד וברצלונה ללא טיסה פנימית עולה 1,679 יורו. עבור טיסה פנימית או רכבת צריך להוסיף עוד 100-150 יורו.

חברת התיירות השטיח המעופף החליטה ברגע האחרון להוציא מטוס חכור ליומיים. חבילה לשני לילות בלבד במדריד וברצלונה עם מלון וכרטיס מאחורי השער בלי טיסה פנימית נמכרת בסכום של 1,700 יורו.

מי שרוצה כרטיסים למשחקים בלבד ייאלץ לשלם מחיר יקר עבור התענוג להיות בסנטיאגו ברנבאו או בקאמפ נואו. למשחק הגומלין בין ריאל מדריד לבאיירן מינכן כרטיס עולה 400-450 יורו מאחורי השער, למשחק הגומלין בין ברצלונה ליובנטוס כרטיס נמכר בסכום של 350 יורו מאחורי השער.

התחלתם לחסוך? מחירי החבילות לרבעי גמר ליגת האלופות
התחלתם לחסוך? מחירי החבילות לרבעי גמר ליגת האלופות

בחברת ״אופקים גלובל תיירות״ מסרו כי מי שהמתין עד עכשיו ולא רכש חבילות, ישלם מחיר נמוך יותר למשחק של ברצלונה יובנטוס בגלל הניצחון הגדול של האיטלקים. תוצאה גבוהה של באיירן מינכן או ריאל מדריד הערב תוריד את מחיר החבילה למדריד. ״נכון לעכשיו הספקים בספרד עדיין לא הורידו את מחיר הכרטיסים למשחק של ברצלונה אבל מתוך ניסיון במקרים דומים, המחיר יירד. כנראה שהספקים ממתינים לראות את התוצאה הערב במינכן כדי לקבוע מחירים סופיים״, אמרו באופקים גלובל תיירות. בחברה מעריכים שהספקים בספרד יורידו את מחיר הכרטיס לגומלין בברצלונה בלפחות 100 יורו.

לחובבי הכדורגל שאוהבים לראות משחקים בלי העדפה מיוחדת לקבוצה כלשהי, כדאי לקוות לתוצאה זהה במינכן הערב לזו שהיתה אתמול בטורינו. התענוג הגדול עשוי לרדת ב-200 יורו לחבילה, עבור אב ובנו למשל שרוכשים חבילה לשני המשחקים מדובר בהנחה של 400 יורו. עודף שמשאיר הרבה כסף לקניות במדריד וברצלונה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20