צילום: יח"צ

 

שאלתם חברים על גני אירועים מומלצים, והצלחתם להגיע ליעד אחרי שבדקתם ועוד קצת ביררתם, והנה סגרתם אירוע משלכם במקום קסום – גן אירועים בשרון. המקום מקסים, והסטנדרטים שהצבתם לאותו ערב אכן מתממשים באותו אולם אירועים בשרון, אבל בכל זאת חסר לכם משהו. ייתכן שכל מה שחסר לכם הוא לא אחר מאשר אמירה אישית משלכם. משהו שיחבר אתכם אל אותו אולם אירועים במרכז הארץ, משהו שיבדל אתכם במקצת משאר האירועים שמתקיימים במקום.

מפיקי חתונות של כל אולם אירועים במרכז יידעו להציע לכם מגוון אפשרויות לפתיחת הערב, סידור השולחנות, קיום החופה, הגשת האוכל, מבנה של הערב ועוד. כל זה נפלא, אבל למרות כל זאת אתם מחפשים משהו שיהיה מעט שונה. משהו שלא התקיים מעולם באותו אולם אירועים במרכז. משהו יחיד ומיוחד רק לערב החתונה שלכם. הנה מספר רעיונות וכיוונים למחשבה, שייעזרו לכם להפוך את האירוע שלכם לעוד יותר מיוחד.

רוצים לבדל את הערב? אל תשכחו ליידע את מפיקי גן אירועים בשרון על כך

לפני הכול, חשוב לדעת שמפיקי האירועים בכל אולם אירועים בשרון או בכל מקום אחר בארץ הם בעלי ניסיון והכשרה לדעת מה "יעבוד" במהלך הערב ומה לא, מה עשוי להצליח ומה עתיד להיות פחות מוצלח. לכן אם יש לכם רעיון טוב, הם יהיו פתוחים לשלב אותו בתוך תוכנית הערב.

זכרו שאתם עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי הצוות של המקום, ולכן חשוב שהם ידעו על כך מראש, ייעצו לכם אם זה מומלץ או לא, ויעזרו לכם לממש את החלום שלכם לאותו ערב מיוחד במקום שבחרתם – גן אירועים בשרון.

חותם אישי של הזוג מתווה את הערב

אחד הדברים המיוחדים שאפשר לשלב בכל גן אירועים בשרון שבו תבחרו, הוא החותם האישי שלכם. למשל אם אתם אוהבי ים ידועים או אומנים בתחום המוזיקלי או התיאטרון, אפשר לבקש ממפיקי המקום לארגן תפאורה שתהלום את הייחודיות שלכם.

לדוגמה, אוהבי הים יכולים להכניס תפאורה מיוחדת כמו רשתות של דיג, בדי מפרש לבנים ולהוסיף את מוטיב הצבעים של הים – תכלת, לבן וחום מוזהב לכל פינות ההגשה. כמובן, שהתמונות במצגת של בני הזוג יהיו מחוף הים, וגם האוכל שיוגש יכלול תפריט שעשיר בדגים ובסושי.

מזכרת בלתי נשכחת לאורחים מערב החתונה

בארצות אירופה ומעט גם בארץ נהוג שבני הזוג נותנים מתנה לאורחים, משהו סמלי למזכרת מערב החתונה. על בסיס המנהג הזה אפשר להעניק לאורחים משהו שיישאר איתם זמן רב, שבכל פעם שיעשה בו שימוש יזכור אחד מהם לומר: "זה מהחתונה של החברים שלנו".

זה יכול להיות עיטור של סמל, כמו חמסה, שאנשים תמיד אוהבים לתלות בכניסה לביתם, או אולי סמל של מגן דוד לתלייה ברכב. כמובן כדאי להוסיף לכל שי שתבחרו את החותמת האישית שלכם.

הפתעה…

גורם ההפתעה הוא תמיד משהו שמותיר חותם. כל גן אירועים במרכז ישמח לשתף אתכם פעולה, כדי להפתיע את האורחים שלכם. למשל, מדוע שבחלק מהאירוע לא תהיו אתם, בני הזוג, התקליטנים של האירוע, או לחליפין הצלמים שמצלמים את האורחים. זהו פאנץ' בלתי נשכח שלבטח ידברו עליו עוד רבות.

הייחוד באירוע שלכם הוא אתם

לצד הרצון ליצור משהו מיוחד משלכם, אל תשכחו שעיקר הייחוד של הערב הוא אתם. לכן לא משנה אם בחרתם אולם אירועים במרכז, אולם אירועים בשרון או בכל אזור אחר, מה שיהפוך את המקום עצמו למיוחד הוא אתם והאורחים שלכם. כי למרות המבנה של ערב החתונה שהוא מוכר וידוע, עדיין כל אירוע שונה מקודמו.

זכרו – הפקה של ערב חתונה דורש זמן, סבלנות וסובלנות. לכן, אם קיבלתם רשימה של גני אירועים מומלצים, והצלחתם לבחור את האחד בשבילכם, אל תמהרו לנסות ולהמציא את הגלגל. אחרי בחירת המקום יש עוד לא מעט דברים שצריך לקבל בהם החלטות ויש לעשות, ולכן לא כדאי שתעמיסו עוד משימה שתסיט אתכם מהעיקר – ליהנות מכל רגע בדרך לתכנון החתונה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20