הרכש החדש דייויד בויסן. צילום: טאריק מיקל קהן
הרכש החדש דייויד בויסן. צילום: טאריק מיקל קהן

 

רכש ראשון לבית"ר ירושלים בחלון העברות הקרוב בינואר. המועדון הודיע רשמית על החתמתו של דייויד בויסן, קשר יהודי שחתם על חוזה בקבוצה ובחודש הבא, עם פתיחת חלון העברות הוא יצטרף אליה. בשל היעדר שחקנים איכותיים פנויים בשוק המקומי בחלון העברות הקרוב וחוסר הוודאות לגבי שחרור שני הזרים בבית״ר שאמורים לפנות מקום לבלם וקשר-חלוץ, החליטו במועדון להחתים את בויסן שלא ייחשב לזר. השחקן בן ה-26 מחזיק בדרכון ישראלי והוא ממוצא דני.

בויסן משחק העונה בקבוצת לינגבי בליגה הדנית וכבש העונה 4 שערים ב-14 משחקי ליגה. במועדון קיבלו דיסקים של השחקן, אלי טביב ואלי אוחנה ראו את הביצועים של בויסן והחליטו להחתימו. לפחות על פי הרקורד שלו מדובר בשחקן איכותי. בויסן שיחק בנבחרות הנערים והנוער של דנמרק. מועדון הפאר הדני ברונדבי רכש אותו מלינגבי וכעבור חצי שנה קבוצת רודה ההולנדית רכשה אותו תמורת 300 אלף יורו אבל הקשר הצעיר לא התאקלם בהולנד וחזר ללא תמורה ללינגבי, אותה החליט לעזוב בחלון העברות לטובת בית וגן.

במועדון מצפים שאלי טביב יעמוד בהבטחה שנתן להעמיד תקציב משמעותי לשני שחקנים איכותיים, כאשר המטרה העיקרית היא בלם זר. טביב ואוחנה קיבלו לא מעט דיסקים של בלמים ואוחנה ממתין להחלטה הסופית מי מהם הכי מתאים בהתחשב בעלויות ובמסגרת התקציב שטביב יאשר.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20