הנשיא דונלד טראמפ. צילום: רויטרס
ממשיך לתרום את שכרו. הנשיא דונלד טראמפ. צילום: רויטרס

 

הנשיא האמריקני דונלד טראמפ תרם את משכורתו לרבעון השלישי של השנה למחלקת הבריאות, כך פורסם ב"פוקס ניוז". תרומתו תשמש כדי לסייע למאמצי מחלקת הבריאות ושירותי האנוש במדינה להיאבק במשבר האופיואיד, כך הודיע אתמול (ה') סגן מזכיר מחלקת הבריאות ושירותי האנוש, אריק הארגן.

"החלטתו לתרום את שכרו מוכיחה את החמלה שלו, הפטריוטיזם שלו וחובתו כלפי העם האמריקני", אמר הארגן. סגן מזכיר מחלקת הבריאות ושירותי האנוש סיפר כי הכסף ישמש לתכנון ועיצוב של קמפיין רחב היקף שיעסוק במשבר האופיואיד, להעלאת המודעות הציבורית לסכנות ההתמכרות למשככי כאבים המבוססים על אופיום.

"החלטת הנשיא לתרום את שכרו מוכיחה את החמלה שלו". סגן מזכיר מחלקת הבריאות, אריק הארגן. צילום מסך
"החלטת הנשיא לתרום את שכרו מוכיחה את החמלה שלו". סגן מזכיר מחלקת הבריאות, אריק הארגן. צילום מסך

 

"מחלקת הבריאות ושירותי האנוש גאה לעבוד עם הבית הלבן במאמץ המשותף הזה, וצוות המומחים שלנו לבריאות הציבור יביא הרבה ידע וניסיון שיעזור להפוך את מסע הפרסום הזה ליעיל", אמר הארגן. "המטרה שלנו היא ליצור חיים בריאים יותר, קהילות חזקות יותר ומדינה בטוחה יותר, ואנחנו שמחים שיש לנו נשיא שמכיר בעובדה שמשבר האופיואיד הוא איום עצום לכל שלוש המטרות האלה".

טראמפ הבטיח לתרום את מלוא משכורתו הנשיאותית, 400 אלף דולר בשנה, במשך כל תקופת כהונתו. את משכורתו לרבעון הראשון תרם טראמפ לשירות הפארקים הלאומיים, ואת משכורתו לרבעון השני תרם הנשיא למחלקת החינוך.

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם