נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ לעג היום (שני) לאליזבת וורן, סנאטורית מטעם המפלגה הדמוקרטית שהכריזה על המתמודדתה על ראשות המפלגה.

טראמפ שיתף סרטון בו וורן נראית שותה בירה במה שנראה כפרסומת המבוימת באופן חובבני לצד בעלה. לצד הסרטון הוא התייחס לפרשה קודמת בה לעג לוורן אחרי שזו הצהירה כי יש בדמה "דם אינדיאני" שהסרטון היה מוצלח יותר אם וורן הייתה מצלמת אותו באחד מאתרי המורשת האינדיאניים בארה"ב.

 

בציוץ נוסף לעג טראמפ לכישורי המשחק של וורן ובעלה: "השורה הכי טובה בקטסטרופת הבירה של אליזבת' וורן היא כשהיא אומרת לבעלה: "תודה שאתה נמצא פה, אני שמחה שאתה פה", כתב הנשיא והוסיף: "זה הבית שלהם, הוא אמור להיות שם!".

 

וורן, סנאטורית המייצגת את מדינת מסצ'וסטס והציגה לאחרונה את כוונתה להתמודד על תפקיד מועמדת המפלגה הדמוקרטית לבחירות לכנסת, טענה כי יש לה "שורשים אינדיאניים" מה שעורר רבים, וביניהם את הנשיא טראמפ ללעוג לה.

טראמפ הציע מליון דולר במידה והסנאטורית הדמוקרטית תוכיח כי יש לה שורשים כאלו ולאחרונה פירסמה וורן ניתוח של בדיקת DNA שעשתה ולפיו רוב אבותיה הם ממוצא אירופאי, אך בנוסף קיימת סבירות גבוהה שיש לה גם שורשים אינדיאניים. הנשיא לעג לתוצאות אלה וכאמור, היום השתמש בסיפור כדי ללעוג לה שוב.

 

 

אלון מליק

אלון מליק