ידע ימים יפים יותר. אולם ה"כליף" ביפו. צילום: אתר האולם

אמש, פורסם באתר "וואלה" כי מריבוי תלונות שהגיעו לאתר נחשף כי זוגות רבים שאמורים היו להתחתן באולמות "הכליף" ו-"החאמם" בתל אביב, גילו להפתעתם שהחתונה שלהם בוטלה ללא ידיעתם. מדובר בזוגות שכבר הזמינו אורחים, סגרו חוזים עם ספקים ושילמו דמי מקדמה עבור האפשרות להתחתן במקום, אך דמי המקדמה בסך עשרות אלפי שקלים לא יוחזרו.

אחד הזוגות הגיש הערב תלונה במשטרה נגד בעלי האולם. בראיון ל-"וואלה" סיפר החתן: "הגשתי תלונה כנגד ג'אפה אירועים. יש שם דירקטוריון שלם חוץ מהבן אדם הבעייתי. אני מקווה שהם יתעשתו, יבינו שמדובר בדיני נפשות ויחזירו לאנשים את כספם. את עוגמת הנפש הכסף כבר לא יוכל להחזיר".

זוג נוסף שנפגע מהמחדל הם אלכס וארז שסיפרו ל-ynet: "הדפסנו הזמנות וסגרנו הכול. כל ההתרגשות נהפכה לעלבון אחד גדול". גם הדר ונדב היו אמורים להינשא ב"חמאם" במאי הקרוב, אולם ששייך לאותם הבעלים ונסגר אף הוא: "אף אחד לא טרח להודיע לנו", סיפרו ל-ynet.

מי שעוד נפגע מהיעלמותו של בעל האולם שככל הנראה נקלע לקשיים כלכליים הם העובדים באולמות עצמם, מכיוון שהמשכורות שלהם על החודש שעבר וכמובן גם העתידיות נמצאות בסימן שאלה. מנהלת המכירות ב"כליף" סיפרה לוואלה כי גם הם לא מצליחים להשיג את הבעלים וכרגע מתוכנן לערוך את האירועים הקרובים למען הזוגות למרות שהם לא הולכים לקבל על זה כסף או משכורת.