אלי טביב. צילום: יונתן סינדל/פלאש90
אלי טביב. צילום: יונתן סינדל/פלאש90

 

בני בן זקן נשאר בתפקידו כמאמן בית״ר ירושלים רק בגלל העובדה שאין מועמד ראוי להחליף אותו. למרות שהקבוצה מדורגת במקום השני עם 27 נקודות, ראשי המועדון אינם מרוצים מעבודתו של המאמן בני בן זקן. ראשי בית״ר ירושלים לא מסתירים את אכזבתם מהמאמן ולא מוציאים מכלל אפשרות להחליפו ברגע שיימצא מועמד מתאים, אלא אם בית״ר ירושלים תציג יכולת טובה יותר.

ראשי המועדון דוחים את הטענות על אימונים ברמה נמוכה, ישנה ביקורת גדולה על השחקנים שמפרגנים לבן זקן בראיונות מול התקשורת לפני ואחרי משחקים, אולם מותחים ביקורת על בן זקן בשיחות סגורות עם עיתונאים שמפרסמים את הביקורת בעיקר בנוגע לרמת האימונים ולחולשה שלו מול השחקנים הבכירים והבעלים אלי טביב.

במקביל לביקורת על השחקנים, ראשי המועדון לא מסתירים את אכזבתם מהעובדה שבן זקן לא מצליח לשלב בין הניצחונות לרצון האוהדים ותפיסת העולם של בית״ר ירושלים לאורך השנים, לשלב את התוצאות עם יכולת טובה וכדורגל פתוח ואטרקטיבי.

אוחנה ובן זקן. צילום: משה בוקר
ראשי המועדון לא מרוצים מהמאמן. אוחנה ובן זקן. צילום: משה בוקר

 

טביב ואלי אוחנה בינתיים ממשיכים עם בן זקן למרות חוסר שביעות הרצון ממנו, אבל ראשי המועדון אומרים כי אם ייאלצו לבחור בין המאמן לבין האוהדים הם כמובן יהיו בצד של הקהל שממשיך לדרוש את פיטוריו. בן זקן קיבל מסר ברור כי אם לא יהיה שינוי ביכולת זעם האוהדים יגבר ולא יהיה מנוס מהחלפתו.

ראשי המועדון מודים כי היתה טעות למנות את בן זקן אולם ברור להם כי בנסיבות שהיו וישנם אין מועמדים רבים, אם בכלל, שהיו בשוק באותו זמן והיו מוכנים לעבוד תחת אלי טביב שהוא הסמכות המקצועית העליונה בכל החלטה. בבית״ר ירושלים אומרים כי בן זקן איש מקצוע טוב מאוד, צעיר ומוכשר אבל מודים כי בית״ר ירושלים, בזמן הזה של הקריירה של בן זקן, גדולה עליו. טביב אמר לא פעם כי בן זקן קיבל מועדון שגדול בכמה מידות עליו.

השאלה הגדולה היא מה יהיה מול מכבי תל אביב בטדי במשחק הקרוב. מלבד התוצאה, היכולת תהיה משמעותית הרבה יותר. התגוננות והתבטלות מול מכבי לעיני הקהל הרב של הקבוצה בטדי, עשויה לסלול את דרכו של בן זקן החוצה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20