עובר לאדום של ב"ש. חנן ממן
עובר לאדום של ב"ש. חנן ממן

 

חנן ממן, קפטן הפועל חיפה, יעבור בימים הקרובים להפועל באר שבע. בעקבות החתימה של ממן בבאר שבע, ניר קלינגר, מאמן הפועל חיפה, החליט שהקפטן שלו ישוחרר לאלתר ולא בסיום העונה. קלינגר ניהל שיחה עם הבעלים יואב כץ שהעדיף כי ממן יסיים את החוזה בחיפה ואז יעזוב, המאמן הצליח לשכנע אותו כי העובדה שממן חתם על חוזה בבאר שבע לשנים הבאות, אינה מאפשרת לו להישאר במועדון והוא דורש לשחררו כבר עכשיו.

ממן קיבל את המסר שהוא ישוחרר מקבוצתו בחלון הנוכחי ולא בסיום העונה, המועד בו מסתיים חוזהו בקבוצת נעוריו.

הפועל באר שבע מעוניינת לצרף את ממן כבר עכשיו וכעת נוצר רק לשני המועדונים להגיע להסכמה בנוגע לפיצוי הכספי. קלינגר לא רוצה שחקן מהאלופה כפיצוי אלא כסף. יואב כץ הציע לממן חוזה משודרג לשלוש שנים של 200 אלף דולר נטו לעונה. ממן דחה את ההצעה והעדיף את ההצעה של האלופה שעומדת על 300 אלף דולר נטו לעונה.

גילי ורמוט. צילום: מכבי חיפה
יחזור למועדון נעוריו. גילי ורמוט. צילום: מכבי חיפה

 

העזיבה של ממן תסייע להפועל חיפה להחתים את גילי ורמוט. יואב כץ ידרוש מאלונה ברקת כמאה אלף דולר תמורת שחרורו של ממן עכשיו, וישדרג את ההצעה לגילי ורמוט במטרה להחתימו. ממן יעבור להפועל באר שבע ברגע שיושג סיכום על גובה הפיצוי בין ברקת לכץ, זה יהיה ככל הנראה תוך ימים, בכל מקרה, ממן כבר לא בתוכניות של קלינגר והוא כבר קיבל את המסר.

בהפועל חיפה בטוחים כי ורמוט יקבל את ההצעה החדשה שכץ יציע לו אחרי המעבר של ממן לבאר שבע. ורמוט צפוי לחתום על חוזה לשנתיים וחצי בחוזה מדורג שיעמוד על 220-250 אלף דולר לעונה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20