ורמוט במדים החדשים-ישנים. צילום: הפועל חיפה
ורמוט במדים החדשים-ישנים. צילום: הפועל חיפה

 

גילי ורמוט חתם רשמית בהפועל חיפה. הקשר יערוך את הופעת הבכורה שלו בשבת נגד בני סכנין בסמי עופר, אחרי ימים אחדים הוא ישחק נגד מכבי חיפה, ממנה נפרד היום, במסגרת רבע גמר גביע המדינה. ורמוט סומן על ידי ניר קלינגר עוד לפני עזיבתו של חנן ממן, וברגע שמאמן הפועל חיפה הבין שמכבי חיפה רוצה לשחררו הוא הפעיל לחצים גדולים על הקשר ועל הבעלים יואב כץ הבעלים להגיע להבנות.

ורמוט דרש חוזה לשנתיים וחצי אך חתם בסופו של דבר על חוזה לעונה וחצי. ורמוט ירוויח 120 אלף יורו עד לסיום העונה ובעונה הבאה ירוויח כ-220 אלף יורו. הקשר בן ה-32 חוזר לקבוצה בה גדל והחל את הקריירה וממנה עבר להפועל תל אביב שם הפך לשחקן בכיר בליגת העל ושחקן נבחרת.

יואב כץ אמר אחרי החתימה: "מברך את גילי ורמוט על הצטרפותו למשפחת הפועל חיפה". ורמוט עשה קריירה ארוכה ועשירה, הוא שיחק בגנט, קייזרסלאוטרן, דה חראפשחאפ, מכבי תל אביב ומכבי חיפה. ההצלחה הגדולה שלו הייתה בהפועל תל אביב במדיה זכה באליפות ובשלושה גביעים. בעונה בה עבר מהפועל למכבי תל אביב הוא זכה באליפות וגביע עם הצהובים, עונה לאחר מכן זכה עם מכבי חיפה בגביע. ורמוט נחשב לכישרון גדול אבל הקריירה שלו, למרות ההישגים והתארים, היא סוג של פספוס לשחקן עם כישרון בלתי רגיל.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20