המטרה העיקרית של כל בעל אתר היא למצוא חברת קידום אתרים מקצועית, רצוי בעלת ניסיון, שתספק תמורה מלאה בעבור כספו ושתביא לתוצאות הטובות ביותר. כל בעל אתר שואף לכך שאתרו יזכה לדירוג גבוה, שיחשב כסמכותי בעיני גוגל, ושימצא בדף תוצאות החיפוש הראשון, מה שמבטיח תנועה ערה באתר וכמה שיותר לקוחות.

בשנים האחרונות צמד המילים "קידום אורגני" הפך ליותר ויותר נפוץ. שומעים על כך בכל מקום ומי שלא עושה שימוש בשיטת שיווק וקידום בגוגל, הרי שצפוי כי יישאר מאחור. עם זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שחוקי המשחק משתנים באופן תדיר והאלגוריתמים שהיו רלוונטיים עד לפני כמה שנים, כיום לא יובילו האתר שלכם אל המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של הגולשים. אז מה באמת חשוב לדעת על קידום לטווח הרחוק? קידום שהוא איכותי? במאמר להלן נפרט אודות כמה דברים חשובים.

יש סודות הגדולים מכולנו

ממש כמו הבריאה בכבודה ובעצמה, גם האלגוריתמים של גוגל, מחזיקים סודות רבים מאחוריהם ואינם ברורים לכל. לכן, לא מומלץ לנסות לפצח אותם, אלא פשוט להעניק את חווית המשתמש הטובה ביותר שניתן ולצפות לטוב.

רענון וחדשנות הן שתי מילות מפתח חשובות

העובדה שהעליתם תוכן או מידע לאתר אינה אומרת שאתם מסודרים עד אחרון הימים. את התוכן יש לרענן אחת לתקופה ולהישאר מעודכנים ועדכניים הן בעיני מנועי החיפוש והן בעיני ציבור הגולשים.

האם סדר העדיפויות שלכם נכון?

אז נכון, קיימות הרבה טכנולוגיות חדשות בהן האתר יכול להתהדר, אולם יש לשים לב שאלו לא באות על חשבון הנוחות של הגולשים. שמרו על חווית משתמש פשוטה וידידותית והטיבו עם הגולשים שלכם.

מעקב אחר המרות

גוגל מאפשרת לכל בעל עסק ולכל מפרסם לבצע מעקב אחר קמפיין וכל בדיקת אפקטיביות של מודעה שמתפרסמת על ידי כלי מדידה של המרות. מדובר בכלי שקל לתפעל וחשוב לבצע זאת.

בניית קישורים זהו תהליך שיש לעשותו במקצועיות

בניית קישורים זו אחת הפעולות שיסייעו לקידום אורגני. אולם יש קידום אתר בצורה אורגנית ויש קידום איכותי אורגני. מומחה לקידום אתרים מיומן, מומחה SEO, ידע לתת מענה מקצועי כדי לקדם את האתר, יישם כתובת מהימנה למידע, ויוודא שבניית הקישורים אמינה ונעשית בחוכמה.

חשיבותן של מילות מפתח לעסקים

קידום של מילות מפתח במנוע חיפוש השונים היא כיום דרך להציב את האתר שלכם בשורה אחת עם העסקים המובילים בתחום בו אתם עוסקים. לכן יש לערוך מחקר מילות מפתח עבור קידום האתר בגוגל על מנת להפיק את התוצאות הטובות ביותר עבורכם.

הטמעת מילות המפתח בכל המקומות הנכונים

אין זה מספיק לעשות מחקר מילות מפתח ולמצוא את אלו שימקמו אתכם במקומות הראשונים בתוצאות של מנועי החיפוש, אלא שעליכם לדעת גם היכן למקם את המילים בהן אתם עושים שימוש. את מילות המפתח יש לשלב במקומות הנכונים באתר כדי לזכות למקסימום תוצאות.

החשיבות של מתן תשובות בזמן אמת

כמובן שאם כבר הגיעו גולשים לאתר הם עשו זאת לאחר ששאלו שאלה במנוע החיפוש. יש לוודא כי האתר שלכם מהווה כותבת מקצועית ומהימנה למידע בתחומי החיפוש ומחזיק בכל התשובות הנכונות.

הסוד טמון בפרטים הקטנים

אנשים רבים אינם מקדישים תשומת לב לכל הפרטים הקטנים אשר יכולים לעשות את ההבדל ולהגביר את תנועת הגולשים לאתר. שימו לב כי כל הפרטים עומדים לנגד עיניכם תמיד.

והעיקר – היו סבלניים

קידום אתרים אורגני איכותי הוא תהליך שעשוי לקחת זמן אך עם זאת, להניב תוצאות שנשמרות לטווח הארוך. לכן גם אם אתם לא רואים תוצאות מידיות, זה טבעי ויש להתאזר בסבלנות שתתגלה כמשתלמת, כאשר הקידום נעשה בידיים מקצועיות.

נסכם שתהליך SEO מטרתו להגביר את החשיפה שלכם במנועי חיפוש ולהשיג את הביצועים הטובים ביותר שניתן במסגרת ההנחיות של מנועי החיפוש וזאת באמצעות תהליך SEO מורכב שמתחשב במגוון של פרמטרים. קידום אורגני איכותי הוא הדרך לשפר את מידת הנראות שלכם באופן משמעותי ולהגדיל את התנועה לאתר, כל עוד הוא נעשה נכון. לכן חשוב להיוועץ ביודעי דבר, להתחשב בפרמטרים העכשוויים ולנקוט בפעולות שידחפו את האתר שלכם גבוה ובמקביל גם לקחת בחשבון כי אולי מדובר בתהליך שיכול לקחת זמן, אך התוצאות, הן כבר ידברו בעד עצמן.

בשיתוף אקסטרה

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20