אחד השירותים העולים של השנים האחרונות הוא שירות המנעולן. מנעולן הוא איש מקצוע המתמחה בפריצת מנעולים ודלתות, עבר קורסי הכשרה לכך ובעל רישיון מנעולן בתוקף ואישור מטעם המשטרה לעסוק בתחום זה. אם אין למנעולן איש מטעם המשטרה לעסוק בתחום לא מומלץ לשכור אותו. לא משנה אם נתקעתם באמצע הדרך עם הרכב או איבדתם את המפתחות של הבית, מנעולן יצטרך להיות זמין עבורכם 24/7 במידת הצורך ולהגיע אליכם לפתור את הבעיה.

מנעולן בתל אביב:

תל אביב היא עיר ללא הפסקה. השנייה בישראל בגודל האוכלוסייה, בתים רבים, מכוניות רבות ומבנים רבים אחרים הננעלים מדי יום על ידי מנעולים מסוגים שונים. תוכלו למצוא מנעולן בתל אביב כמעט בכל כמה קילומטרים רבועים וזאת בשל הביקוש הרב לשירות באזור זה. המנעולנים באזור זה עובדים שעות ארוכות במהלך היום ומספקים שירותים במהירות בכל רחבי העיר.

האם מנעולן מגיע גם לקרית אונו ולמקומות נוספים באזור?

מנעולן בקרית אונו יכול להיות אותו מנעולן שייתן לכם שירות בתל אביב ובערים נוספות באזור המרכז. מכיוון שהמרחק בין ערי המרכז הוא בטווח של חצי שעה-40 דקות נסיעה לכל כיוון (לא כולל פקקים) סביר להניח שאלה יספקו לכם שירות בכל אזור זה. נסו לסגור עם המנעולן את המחיר מראש דרך הטלפון לפני שהוא מגיע למקום.

אילו עוד שירותים יש למנעולן?

מנעולנים יכולים לספק לכם שירות פריצת דלתות של רכבים, מנעולים של דלתות הבית, מנעולים חיצוניים של מחסנים ושרשראות ברזל ועוד, אבל פריצת מנעולים היא לא השירות היחיד שהם יכולים לספק. מנעולנים יכולים להתקין לכם מנעולים חדשים, להחליף צילינדרים, לשכפל מפתחות, לפרוץ כספות ועוד. שימו לב כי לא כל מנעולן יודע לספק את כל השירותים הללו. מנעולן בראש העין יכול לספק לכם שירות X ולעומת זאת מנעולן בתל אביב יספק לכם שירות Y.

זקוק למנעולן באמצע הלילה?

תקועים ברעננה או בעיר אחרת במרכז באמצע הלילה? אל חשש מנעולנים עשויים להיות זמינים עבורכם גם בשעות הלילה. כמובן שהתעריף יהיה ככל הנראה גבוה יותר, אולם אם אין ברירה ואתם תקועים מחוץ לבית או עם הרכב באמצע הדרך, אתם תהיו חייבים את שירותיו של מנעולן מקצועי באזור שיוכל להגיע מהר ולספק לכם את הפתרון.  ארז מנעולנים הוא מנעולן ברעננה ובכלל באזור המרכז אשר יוכל לספק לכם את השירות במבוקש.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20