15 שנים עבד גוז'ף פאכנוש כמשגיח כשרות באיזור מגוריו בלוס אנג'לס, לפני שהחליט לפתוח את 'מגה גלאט מארט' – סופר כשר במחירים שפויים, שמבקש לשבור את סטיגמת המחירים המוכרת.

צילום: מתוך אתר החברה

 

בכתבה שפורסמה באתר החדשות 'היברו ניוז', סיפר פאכנוש על ההחלטה: "חשוב לנו שכל אדם יוכל ליהנות מארוחת שבת או כל ארוחה אחרת איכותית כשרה. אנחנו מאוד קפדנים ומקפידים על האיכות של המוצרים שלנו שנמצאים במדפים. אני מנסה לבדוק מה הכי איכותי. אם יש 30 סוגי שוקולדים וחלק לא איכותיים, אז אני לא אשים את כולם. אני בוחר את אלו האיכותיים ביותר, ואותם אני שם על המדף שלי, ועדיין אפשר למצוא אותם כאן במחיר הזול ביותר בשוק".

 

למרות שהוגדר כסופר ביתי, 'מגה גלאט מארט' הוא רחב מימדים ובעל מעברים נוחים ורחבים. במקום מגוון של מוצרים כשרים – החל מפירות וירקות טריים, לחמים טריים, ומגוון רחב של מוצרים מוכרים ישראלים כמו: 'אסם', 'תלמה', גבינות כשרות, דגים, עוף ובשר ואף אוכל מוכן טרי במעדנייה. "לקחנו את הזמן לעשות בדיקת רקע על כל הספקים שלנו ואנחנו עושים עסקים רק עם ספקים אשר עומדים בתקן שלנו", אמר פאכנוש.

גולת הכותרת של המקום הוא הבשר האיכותי. "אנחנו מוכרים רק בשר 'בית יוסף' והאיכות הטובה ביותר במחירים הכי זולים לכל המוצרים, אבל בעיקר בבשר", הדגיש פאכנוש והוסיף "הבשר והדגים ומוצרי המעדנייה שלנו הם בהחלט ה- best seller שלנו. אנשים אוהבים וחוזרים לקנות אותם שוב ושוב".

לינור בר-אל

לינור בר-אל