וואקמה. צילום: הפועל ב"ש
וואקמה. צילום: הפועל ב"ש

אם במכבי תל אביב בנו על המפגש המרתק מול האלופה שתשחק מולה ללא טוני וואקמה, אז לפחות על פי ראיון שהעניק כוכב האלופה לתקשורת בניגריה, שחקן הכנף המצוין החליט להישאר בבאר שבע עד לסיום העונה ודחה את ההצעות שקיבל. מנהלת הליגה הודיעה היום כי המשחק המרכזי במחזור ה-21 בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע יהיה ביום ראשון ה-4/2 בשעה 21:00 בערב. אם לא  תגיע הצעה שקשה לסרב לה, וואקמה יפגוש את מכבי תל אביב.

״יש הצעה קונקרטית מסין וקבוצה מהבונדסליגה, אבל אני רוצה לסיים את העונה בהפועל באר שבע ובקיץ לבדוק מעבר מתאים. אני מרוכז בבאר שבע ומקווה שנזכה בעוד אליפות בסוף העונה", כך צוטט היום וואקמה בכלי התקשורת הניגרי: Completesportsnigeria.com ובראיון סיפר עוד שהוא מרוצה מאוד בישראל. בבחינת צפירת הרגעה.

וואקמה שפתח את העונה ביכולת בינונית חזר לעצמו במהלך הסיבוב הראשון והפך לשחקן המשמעותי ביותר בקבוצה עם 12 שערים ועוד 6 בישולים בכל המסגרות העונה. בבאר שבע השקיעו הרבה, שיחות וכסף, כדי להשאיר את השחקן המצוין לפחות עד לסיום העונה. ההחלטה של וואקמה תאפשר לברק בכר לצרף רק זר אחד או שניים, כאשר הקשר הספרדי איסק קואנקה יעזוב בכל מקרה בחלון העברות הנוכחי.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20