הכל כבר הוכרע, כשחאמס דחק את הכדור פנימה והשווה ל-2:2. נראה היה שתוצאת המשחק כבר הוכרעה. לריאל זה בהחלט הספיק, כיוון שהשיגו את שער השוויון אחרי ההרחקה של ראמוס. אבל אז סרג'י רוברטו לקח את הכדור כמעט מחוף אל חוף, מסר לאנדרה גומס, השחקן אולי המושמץ ביותר בקאמפ נואו,  שהעביר למגן השמאלי ג'ורדי אלבה, למסי – ומשם היישר אל הרשת. 3-2 לברצלונה, שמחזיר אותה בגדול למאבק האליפות.

ליאו מסי מנצח את ריאל מדריד. צילום: רויטרס
ליאו מסי מנצח את ריאל מדריד. צילום: רויטרס

המחצית הראשונה נפתחה דווקא בשליטה של מדריד. בדקה ה-27 הלחץ השתלם, כשקאסמירו הכניע את מארק אנדרה טר שטגן בדחיקה מקרוב לאחר בעיטה של סרחיו ראמוס לעמוד. הקטלאונים השיבו בבליץ, וחמש דקות לאחר מכן ליאו מסי כבש בתום סלאלום מרהיב.

המחצית השניה נפתחה באותו הקצב, כשרק מארק אנדרה טר שטגן ונבאס מונעים שערים נוספים. בדקה ה-73 המהפך הושלם. בעיטה מסובבת נפלאה של ראקיטיץ' העלתה את חניכיו של לואיס אנריקה ליתרון. ארבע דקות לאחר מכן כניסה פראית של בלם ריאל, סריחו ראמוס, הפכה לכרטיס אדום. זהו האדום החמישי של ראמוס במפגשי הקלאסיקו, שיא שייקח שנים עד שיישבר.

חמאס רודריגס, המחליף, השווה ממסירה של מרסלו בדקה ה-86', אבל אז הגיע מסי.

במאבק האליפות, ריאל עדיין ביתרון, כי היא תלויה בעצמה. האם המשחק הזה יחזיר את המומנטום לקאמפ נואו, או שזינאדין זידאן יצליח להעיר את חניכיו?

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20