אלי טביב. צילום: יונתן סינדל/פלאש90
אלי טביב. צילום: יונתן סינדל/פלאש90

 

המשחק נגד הפועל חיפה הערב (21:00, סמי עופר) יהיה משמעותי מאוד עבור בית״ר ירושלים בכל הקשור לרכש שהקבוצה מתכננת. בהפועל חיפה ההשקעה של הבעלים יואב כץ אינה תלויה בתוצאה, ניר קלינגר סיכם עם כץ על החתמתה של שלושה שחקנים לפחות. הראשון, ריסטו מיטרבסקי קשר מקדוני, סיכם בקבוצה ומגיע בהעברה חופשית. שחקן נוסף, יוסיפ איבנצ׳יץ׳ מהפועל אשקלון, יעבור ככל הנראה בשבוע הבא.

אם כץ אינו ממתין לתוצאת המשחק הערב והחל בחיזוק הקבוצה במטרה להמשיך ולהתמודד על האליפות, אצל אלי טביב הדברים, כרגיל הולכים הרבה יותר קשה ובעיקר מורכבים. ניצחון של בית״ר ירושלים בסמי עופר יקרב את היד של טביב לכיס והקבוצה תצרף 2-3 שחקנים. גילי ורמוט לא יעבור לבית״ר ירושלים. השכר של הקשר גבוה מאוד, טביב לא ישלם את החוזה שיש לו במכבי חיפה ויעקב שחר לא מתכוון לפצות את הקשר אם יחליט לעזוב. טביב מכוון לרכש זול יחסית כאשר המסר שלו לסוכנים הוא שחקנים בהעברה חופשית.

ניר קלינגר. צילום: יונתן סינדל/פלאש90
כץ מחזק לו את הסגל. ניר קלינגר. צילום: יונתן סינדל/פלאש90

 

בבית״ר ימתינו לסיום המשחק כדי לדעת האם יוסי בניון נשאר או עוזב, הנטייה אצל טביב ובני בן זקן היא לגרום לקשר לעזוב מיוזמתו. בעקבות ההתנהלות שתהיה במשחק הערב, בניון יקבל החלטה. בינתיים לבן זקן וטביב יש לא מעט בעיות בנוגע להרכב הערב. דוד קלטינס ויעקב בריהון הפצועים לא מתוכננים להיות בסגל הקבוצה, אריק סאבו המורחק ופול אדגר המוצהב לא בסגל, מה שמסדר לציון צמח את המקום בהרכב. השחקן שסירב לעזוב רגע לפני סגירת העברות בתחילת העונה, חזר לסגל לאחרונה. צריך להזכיר כי עידן ורד עדיין לא בריא ולא ברור מתי יקבל אישור מהרופאים לשוב לשחק.

בכל מקרה המסר של טביב לאלי אוחנה, בני בן בן זקן והשחקנים ברור. ניצחון על הפועל חיפה והקבוצה תצרף שחקנים איכותיים ביניהם לפחות זר או שניים.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20