ההצלחה הגדולה של הפועל חיפה העונה גורמת גם לכאבי ראש אצל הבעלים יואב כץ והמאמן ניר קלינגר בנוגע לעונה הבאה. במועדון כולם מתרכזים בעונה הנוכחית וברצון להישאר צמוד לאלופה ולנסות להפתיע ולזכות באליפות, אבל לא מתעלמים מהעובדה שכמה משחקני המפתח המסיימים חוזים בסיום העונה, הפכו למחוזרים בקרב מספר קבוצות שמנסות לפתות אותם. שניים כאלה שמטרידים את כץ וקלינגר לגבי העונה הבאה הם חנן ממן ואלון תורג’מן. כץ מתכוון להציע לשניים חוזה חדש וארוך טווח במטרה להשאיר אותם במועדון.

הקפטן חנן ממן. צילום: מאור אלקסלסי/הפועל חיפה
חוזר מפציעה. הקפטן חנן ממן. צילום: מאור אלקסלסי/הפועל חיפה

 

״הראש שלי כולו מרוכז במטרות של הפועל חיפה העונה, והמטרה עכשיו היא לנצח את עירוני קרית שמונה ולחזור למקום הראשון. ההיעדרות של עדן משמעותית אבל נצטרך לעשות את העבודה ולנצח״, אמר אלון תורג’מן, חלוץ הפועל חיפה. עדן בן בסט הפצוע ייעדר מול קרית שמונה אבל חנן ממן חוזר להרכב אחרי פציעה. יוסיפ איבנציץ', הרכש מהפועל אשקלון, יפתח על הספסל.

כבר לא קמצן?

זוכרים את הסרטון של הפועל חיפה לאחרונה שהופק במסגרת המלחמה של המועדון נגד תדמית הקמצן של הבעלים יואב כץ? הבעלים של הפועל חיפה החליט להמשיך ולשכנע את חובבי הכדורגל, ובעיקר את האוהדים של קבוצתו והתקשורת שהוא לא קמצן.

שחקני הפועל חיפה ביום הצילומים לפרודיה על הבעלים יואב כץ. צילום: מוטי רובינשטיין
שחקני הפועל חיפה ביום הצילומים לפרודיה על הבעלים יואב כץ. צילום: מוטי רובינשטיין

 

הפועל חיפה, במימון המאמץ הרשמי First index מטיסים אוהד של הקבוצה למשחק שמינית גמר ליגת האלופות בין ריאל מדריד ופריז סן ז'רמן, המתנה כוללת זוג כרטיסי VIP למשחק ומלון 5 כוכבים במרכז מדריד. אוהד הקבוצה, סיני כץ, בן 24 מחיפה, עלה בהגרלה שנערכה במשרדי First index ביום ראשון השבוע, וכדי שכולם יראו שהפועל חיפה תחת הבעלים יואב כץ מחלקת מתנות לאוהדים, הטקס בו סיני כץ יקבל את הכרטיסים למדריד יהיה במשחק בשבת בסמי עופר נגד עירוני קרית שמונה. במסגרת המאבק בתדמית הקמצן, מתוכננים עוד הפתעות לאוהדים במטרה לגרום לרבים מהם לשנות את הסטיגמה נגד הבעלים. דרך אגב, אין קשר משפחתי בין כץ הבעלים לכץ שזכה בהגרלה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20