יחתום על חוזה חדש. בן שהר. צילום: הפועל ב"ש
יחתום על חוזה חדש. בן שהר. צילום: הפועל ב"ש

 

בן שהר, חלוץ הפועל באר שבע, הבהיר לאלונה ברקת כי למרות חילוקי הדעות בין הצדדים בנוגע להארכת החוזה הוא ימשיך לנהל מו״מ עם המועדון במטרה לחתום על חוזה חדש וכי אין לו כל כוונה להיענות לחיזורים אחריו מצד קבוצות אחרות.

שהר, שחתם על חוזה לשלוש שנים בבאר שבע, מסיים את חוזהו בסיום העונה, והחשש הגדול של האלופה הוא שהחלוץ הישראלי יכול לנהל באופן רשמי מו״מ עם קבוצות כבר בחלון העברות הקרוב בינואר, לכן אלונה ברקת מעוניינת לזרז את החתימה על חוזה חדש לשנתיים.

החלוץ בן ה-28 כבר קיבל בחודש אפריל את ההצעה לחתום על חוזה חדש אולם הצדדים לא הגיעו להבנות. לאחרונה, ברק בכר וברקת חוששים שהחלוץ יקבל הצעה מפתה ממועדון גדול בליגת העל והמו״מ בין הצדדים התקדם משמעותית.

שהר רוצה חוזה לשלוש שנים אולם ייאלץ להסתפק בחוזה לשנתיים. ברקת מעדיפה שלא לחתום על סעיף יציאה לחו״ל ולהשאיר את הנושא פתוח, וזה לא ימנע מבן שהר לחתום באלופה.

החוזה החדש יהיה משודרג ומשכורתו של החלוץ צפויה להיות מהגבוהים במועדון כשהוא, יחד עם מאור מליקסון, יהיו שני הישראלים בעלי השכר הגבוה ביותר אצל האלופה. אם ברקת תקבל את התנאים של שהר הוא אמור לחתום על חוזה בסך 400 אלף דולר נטו לעונה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20