זה משחק כדורגל. לא תאטרון או קונצרט. מוטב שהאוהדים יוציאו את האגרסיות שלהם במגרש, מאשר במקומות אחרים. אלא מאי?

משטרת ישראל מלכתחילה חיפשה את הפרובוקציה. זאת מתוך מטרה והנחיות פוליטיות שקיבלו השוטרים בזו הלשון – 'כל מי שיעז לצייץ ולצעוק קריאות גזעניות יש לעצרו', כך הובהר להם.

בניגוד ל'הכלה ולאיפוק' בה הם מתייחסים לאוהדי סכנין, לפעמים נראה כי שוטרי יס"מ קיבלו הוראה להכות אוהדי בית"ר ללא שום התגרות. זה מה שנקרא 'מורשת יישומית מבית היוצר של הרצאות ארגון השמאל הקיצוני 'קרן אברהם' בפני צוערי וקציני משטרת ישראל.

 

עליהום מתוזמן. צילום: פלאש 90
עליהום מתוזמן. אוהדי בית"ר. צילום: פלאש 90

 

המשטרה משתפת פעולה עם עמותת השמאל הקיצוני 'קרן אברהם'. מידיעה אישית קציני משטרה בכירים טסו לחו"ל ע"ח כספים זרים ולא חוקיים וזאת בתמורה להכנסת הארגון הזה עם האג'נדה השמאלנית שלו לתוככי השדרה המרכזית של משטרת ישראל.

ואיך לא?

מה שבהנהלת בית"ר לא מבינים הוא שאין צורך להתנצל, לגמגם ולהוריד ראש. ממילא התקשורת תחפש אותם כפי שהיה במשחק בשרלואה, בה התקשורת הישראלית חיממה את השטח כבר מספר ימים לפני המשחק. מראש כבר ביימו את התרחישים והכינו את הסצנריו.

יש צורך להשיב מנה אחת אפיים. להשיב מלחמה ולתקוף את כל משמיצי בית'ר, לתת להם בראש. כל התקפלות, גמגום והתנצלות רק ידרבנו אותם להמשיך לדרוס ולהרוס את המועדון. אסור בשום פנים ואופן להתנצל על דברים שאין צורך להתנצל עליהם.

יש צורך להצביע על האיפה ואיפה, הצביעות, והאכיפה הבררנית והסלקטיבית המתקיימת ביחס לאוהדי בית"ר –  ולבית"ר בלבד. זה מה שצריך לעשות ורק כך צריך ונדרש להגיב.

לסכנין מותר להסית, להשתולל, להניף דגלי חמאס, לקרוא קריאות לאומניות, לתקוף שוטרים, לפגוע בקבוצות המתארחות שם. הכל נסלח. לעומת זאת, בכל הנוגע לבית"ר – מספיקה קריאה בודדת של ילד בן 15 וכל התקשורתיחד עם עלובי ההתאחדות כבר עושים עליהום וכיד אחת מענישים את הקבוצה.

20 News

20 News