"התנצלויות מלאכותיות", כך אמרה אמש התחקירנית יפעת קלמר שהגישה לאחרונה תלונה במשטרה נגד אשת התקשורת אושרת קוטלר בתגובה להתנצלות המגישה בשידור על הדברים שאמרה בגנותם של חיילי צה"ל.

"אני לא נוהגת להגיב פה, וסתמתי כל השבוע, אבל כשאני בכיתי (אחרי שתקפה אותי,כן?!), היא עוד צרחה עליי שהבכי שלי לא מזיז לה. נמאס מהריטואל הזה של ההתנהגויות האגרסיביות שלה ואז ההתנצלויות המלאכותיות", כתבה קלמר בטוויטר.

תגובתה של קלמר לקוטלר. צילום מסך מטוויטר

כזכור, התחקירנית הגישה בחודש שעבר תלונה במשטרה בגין תקיפה לאחר שלדבריה, קוטלר כלאה אותה בחדרה תוך שהיא מושיבה אותה בכוח על הכיסא. בהקלטה שהתפרסמה מהאירוע נשמעת קוטלר תוך שהיא צועקת על העובדת ומתבטאת בתוקפנות ובגסות רוח.

בפוסט שפרסמה קוטלר לאחר מכן בעמוד הפייסבוק של תכנית 'המגזין' בהגשתה היא הכחישה את המיוחס לה: "לא היו דברים מעולם. כל טענותיה של התחקירנית הן עורבא פרח. שקר וכזב".

 

קוטלר מתנצלת על סערת הלוחמים: "מחיר מציאות השליטה בעם אחר"

אחרי הסערה שפרצה בשבוע שעבר בעקבות דבריה לפיהם חיילי צה"ל "חוזרים מהשטחים חיות אדם", התייחסה קוטלר במוצאי שבת האחרונה לדברים ולא הצליחה לעצור את הדמעות. "למרות שאלפים איחלו למותי השבוע, חלקם אפילו קראו לפגוע במשפחתי, ולמרות שאני מפחדת, בי נשבעתי שאני מפחדת, אני מאוד מקווה שיעמוד לי הכוח להמשיך ולהביע דעה ובכך לעשות את עבודתי".

קוטלר ניצלה את הבמה כדי להתנצל, אך גם כדי להמשיך ולשטוח את משנתה הפוליטית בשידור חי. "מצטערת מעומק לבי אם דבריי פגעו במי מכם, אבל אינני יכולה שלא לראות את המחיר היקר שאנו משלמים דרך ילדינו, חיילנו, על מציאות השליטה בעם אחר. מציאות שנמשכת 52 שנה. ולא, אין לי פיתרונות קסם. אני לא פוליטיקאית".

עוד הוסיפה כי רצתה "לגרום לנו כחברה לקחת אחריות אישית על מעשיהם של חיילי נצח יהודה, שכן אי אפשר להאשים אותם בחציית גבולות מוסרים וחוקיים כשאנחנו הם אלה שמעמידים אותם בפני מציאות בלתי אפשרית בשטחים יום אחרי יום".

קוטלר טענה כי זו זכותה העיתונאית להביע דעה "על המציאות שבה אנחנו חיים".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20