אוהדי בית"ר במעצר. (למצולמים אין קשר לכתבה). צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

 

שביעות רצון בבית"ר ירושלים מכך שהמשטרה לא רק מבטיחה אלא גם מבצעת. אחרי שהקבוצה הועמדה לדין בגלל קריאות גזעניות והתפרעות אוהדים, המשטרה הבטיחה לפעול נגד חברי ארגון "לה פמיליה" ובפעילות מבצעית של משטרת ישראל היום לפנות בוקר (א') במושב ינוב, נעצר אוהד בית"ר ירושלים, אחרי שנמצא בביתו ציוד להכנת אבוקות ופצצות עשן. אחרי החיפוש שנעשה בביתו, הוחרם הציוד והאוהד נחקר ונעצר. מחר יובא האוהד לדיון בבית המשפט בו המשטרה תבקש להאריך את מעצרו ולהרחיקו ממגרשי הכדורגל לתקופה ארוכה.

בית"ר ירושלים תארח בטדי ביום שני ב-21:00 את בני יהודה במשחק ללא קהל. ניצחון של בית״ר יעלה אותה למקום השני בטבלה, בקבוצה חוששים שללא התמיכה וההתלהבות של הקהל, שחקני בני יהודה יצליחו להשיג את מטרתם ולחלץ נקודה. בני בן זקן, מאמן בית"ר, אמר לשחקנים כי בני יהודה תגיע כדי לשחק במערך הגנתי ותתבסס על מתפרצות. מול הבונקר הצפוי של יוסי אבוקסיס, בן זקן מתכנן מערך התקפי שאמור לכלול את אנתוני וארן, איתי שכטר וחן עזרא. ז'אורז'יניו אינו כשיר ולא יהיה בסגל.

ניצחון של בית"ר יהפוך את המשחק במחזור הבא נגד האלופה בטרנר להרבה יותר מסקרן. יהיה זה מפגש בין הראשונה לשנייה כאשר ניצחון של בית"ר בטרנר יעלה את ירושלים למקום הראשון. באר שבע, נזכיר, עדיין לא נוצחה במשחק ליגה בטרנר מאז שהאצטדיון נחנך לפני שנתיים וחצי.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20