כולנו שואפים להרגיש ביטחון ונינוחות בחיינו. לדעת כי האנשים הקרובים לנו הם נאמנים לנו וכי אנו יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות. ולכן, כאשר מתגנב החשש שמא אנשי הסוד שלנו הם אלו ששומרים מאיתנו סודות, אנו נתקפים בבהלה, מתח וחרדה. הרגשות הללו עשויים לכרסם את השלווה והרוגע עד לכדי פאניקה ממש. ולכן, על אף הקושי בהתמודדות עם המצב לאחר התשובות לכאן או לכן, יש צורך להגיע לאמת. וזוהי עבודת הקודש של החוקר הפרטי.

מתי יש צורך לפנות לחוקר פרטי?

פנייה לחוקר פרטי היא הצעד הראשון שעליכם לעשות בדרך לשינוי המצב. חשוב להבהיר שהפנייה הזו דורשת כוחות נפשיים ואת האומץ להתמודד עם התשובות שהחוקר יספק, תשובות שעשויות להיות לא נעימות. הפניות הנפוצות לשירותיו של חוקר פרטי הן במקרים הבאים –

  • מאתרים את הנעלם – איתור נעלמים היא משימה הדורשת מומחיות וניסיון רבים, שכן חקירות אלו עשויות להתפתח ולהסתעף, להתחיל במדינה אחת ולהסתיים במדינה אחרת ולערב גורמים רבים ומפוקפקים. פנייה לאיתור נעלמים נעשית בדרך כלל במצב הנוראי והכואב שבו קרוב משפחה או אדם יקר ואהוב נעלם מסיבה כזו או אחרת, או במקרה המרגיז שבו אדם החייב לכם כספים או תשלומי חוב, מתחמק מלעשות זאת.
  • בוחנים את העובדים – עבודתו של מנהל היא אינה תמיד קלה, שכן בחירת העובדים הנכונים לעסק דורשת חושים חדים ובחינות רבות. ולעיתים גם האנשים החדים ביותר עשויים לטעות וליפול בפח. חקירת רקע עשויה לסייע לכם בבחירה זו, שכן קורות חיים על הנייר ואפילו ריאיון אחד או שניים אינם תמיד מספקים. בחקירת הרקע יתקבל פרופיל המועסק, לאחר בחינה מדוקדקת של עברו ויכולותיו.

לעיתים, חקירת העובדים נדרשת לאחר קבלתם לעבודה, כאשר המנהל חושש שמא הוא נפל קורבן לריגול תעשייתי. בעידן כה מתקדם וטכנולוגי, דליפות מידע נעשות ביתר קלות מהעבר. ריגול תעשייתי הוא פשע פלילי לכל דבר והחוקר הפרטי יוכל לסייע לכם בגילוי זה ובניקוי הארגון שלכם מגורמים המאיימים על הצלחתו.

מתמודדים עם האמת

בגידה אינטימית מצד בני הזוג היא אחת הכואבות ביותר. בני הזוג הם שותפינו לטוב ולרע ואלו שרואים אותנו במצבים האינטימיים והחשופים ביותר, רגשית, נפשית ופיזית. ולכן, אנשים רבים נמנעים מהתמודדות עם המצב הזה ובוחרים להתעלם ממנו, שכן אם אין הוכחות מספקות בשטח, אז ייתכן שזה כלל וכלל לא קרה. עבודתו של חוקר פרטי בגידות היא לסייע ללקוח להיפטר מכל החששות ולקבל הוכחות חותכות למצב השטח, כלומר לקיומה או לאי קיומה של בגידה.

ישנם מספר סוגי בגידות עיקריים. בגידה ממושכת היא מצב שבו בן הזוג מנהל מערכת יחסים נוספת שבה ישנו קשר רומנטי, מיני וכלכלי כשבמקרים קיצוניים מדובר בחיי משפחה כפולים. בגידה נוספת היא בגידה חד פעמית, One night stand, שבה הגבר או האישה מכירים אדם אחר, בין אם מדובר ברחוב, בבר, בעבודה או בחופשה ופורקים את היצרים בליל תשוקה שלא בטוח שיחזור על עצמו שוב. מקרה שנהיה לנפוץ יותר ויותר בעידן הווירטואלי שבו הרשת השתלטה על חיינו, הוא רומן סייבר, שבו האדם מקיים רומן ברחבי הרשת עם אדם אחר, מכל מקום שהוא בעולם. בדרך כלל במצב זה, האדם מנהל תכתובות, שיחות ושיחות ווידאו עם האדם.

התמודדות עם הבגידה הינה קשה, אך היא הצעד הראשון להחזיר את החיים למסלול המאוזן והתקין שלהם. עבודתו של החוקר הינה חשובה ונדרשת במצב זה, שכן ההוכחות עשויות לסייע בפתיחת תיקי גירושין, בדרישת מזונות ובבקשת משמורת על הילדים.

דגן זקס – החוקר שירד לשורש התעלומה

משרד החקירות של דגן זקס, חוקר פרטי בצפון, יסייע לכם בפתרון חקירות בכל רחבי הארץ הודות לניסיון רב ולמומחיות ענפה שיערבו להצלחת החקירה. שירותי החקירה מתבצעים עם הציוד המשוכלל, הטכנולוגי והחדיש ביותר בשוק.

 

הכתבה הופקה ונכתבה בעזרת חברת אוצר מילים המספקת כתיבה שיווק באינטרנט עבור עסקים, ארגונים וחברות.

 

 

 

מרב לרנר

מרב לרנר