לעיתים נראה שראש השנה חלף לפני זמן קצר, וכבר הגיע חג הפסח עם אתגר חדש – רכישת מתנות לפסח לעובדי החברה. כיום רוב החברות, הארגונים והעסקים מגדולים ועד קטנים מעניקים לעובדי החברה מתנות שוות לחג, כאלה שיאפשר לעובדים לקבל את מולא תשומת הלב, והם יבינו שמישהו חשב עליהם. מתנות אלה משתנות משנה לשנה, כאשר נהוג להעניק מתנות בשלושה מועדים בשנה; בראש השנה, חג הפסח וביום הולדתו של העובד. כמובן שישנם ארגונים מפנקים במיוחד ומעניקים מתנות במועדים נוספים כדי להפתיע את העובדים.

למה נהוג להעניק מתנות לעובדים?

התחרות הקשה בין החברות והרצון לבלוט מול כולם, מביא עסקים וארגונים רבים לפתוח את כיסם ולפנק את העובדים יותר על המידה. ניתן לראות זאת בימי כיף וגיבוש, בחופשות, בהטבות ובמגוון דברים קטנים. גם מתנות במועדים שונים הם חלק חשוב מרווחת העובדים ולכן ארגונים רבים מעניקים לעובדים מתנות כדי שיחושו מוערכים. ככל שהארגון יפנק יותר את העובדים, כך הם יחושו מוערכים יותר ויהנו מכל יום בעבודתם.

אז אילו סגנונות של מתנות לפסח כדאי לקנות?

מתנה שהקדישו עליה מחשבה

כולם אוהבים דברים מיוחדים ומתנות שחשוב עליהם, ולא מתנה מסורתית ושגרתית שכולם נותנים, ולכן כדאי לחשוב על משהו מקורה כמו גאדג'ט מיוחד וחדשני, מתנה המשלבת טכנולוגיה פורצת דרך, כלי הגשה מעוצב ומיוחד ובכלל מוצרים מוקפדים שאנשים לא היו רוכשים אותם סתם כך לעצמם.

מתנה עם רגש שמדברת לעובדים  

מתונות לפסח עם רגש יכולות בהחלט להפתיע את העובדים ולגרום להם להבין שמישהו חשב עליהם. כך למשל הדפסת תמונה של העובד על מוצר או משהו מסוים כדי שירגיש שהמתנה אישית שלו, ולא כללית של כל העובדים. דבר נוסף, אפשר לרכוש לעובדים מסגרות של תמונות כדי שיוכלו לשים תמונות של אהוביהם על השולחן במשרד.

מתנות יוקרתיות למנהלים בכירים

מתנות לפסח יוקרתיות יתאימו יותר מבכירים ומנהלים בעלי דרג בכיר, וכלן תוכלו לרכוש מגוון מארזים מפוארים כמו מארזי יין עם סט פותחנים, שוקולדים ופרלינים, מעמד לבקבוק יין, משחק חשיבה מאתגר שניתן להניח על השולחן ועוד .אופציה נוספת היא לרכוש מסגרת יפה לתמונות או משהו הקשור להעברת מצגת כמו עט לייזר ועוד.

מארז מפתיע מלא בכל טוב

אופציה נוספת היא לרכוש מארז מלא בכל טוב ובו ניתן להכניס פרטים ושנים על פי התקציב שלכם. כמובן שאפשר לשלב בין כמה פריטים מנוגדים כמו שוקולדים, כלי מטבח, בקבוק יין, מוצרי טקסטיל כמו מפה יפה, ריבות לחג, תבלינים, מטבלים מיוחדים, שמן זית, רטבים לסלט ועוד.

עמותת מקום קטן בלב מציעה מגוון מתנות לפסח בכל סגנון רצוי, החל ממארזים יוקרתיים ועד מארזים קטנים. באתר תוכלו למצוא מגוון אפשרויות לבחירה, כאשר כל המתנות נארזות על ידי עובדים מיוחדים בעלי מוגבלויות המשתלבים בעמותה כשווים בין כולם. 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20