אנו נזקקים למחשב הנייד והנייח למטרות שונות. סטודנטים נעזרים בו כדי לכתוב עבודות סמינריון גדולות, אנשי עסקים מתכננים באמצעותו את התכנית העסקית שלהם לשנה הקרובה וילדים אוהבים לשחק במשחקי מחשב ולאתגר את מוחותיהם. משום כך, כאשר יש בעיה במחשב, חשוב שטכנאי חומרה מקצועי יבחן אותו. ייתכן שמדובר בתקלה מזערית כמו אבק אשר הצטבר במאווררים, אך במקרים אחרים המחשב יכול להראות סימני גסיסה.

יקיר המחשבים

מתקנים מחשבים בעיר מרכזית

טכנאי מחשבים בתל אביב נוסע מבית לבית וממשרד למשרד כדי לתקן את המחשב הבעייתי. בעיר מרכזית הפועלת ללא הפסקה, השימוש במחשבים רק הולך וגובר. המלצרים זקוקים לו כדי להגיש חשבון ללקוח, רואה החשבון מחשבים באמצעותו את השכר והמשפחה הסטנדרטית אוהבת לצפות בסרט או לשחק במחשב בשעות הפנאי. בעיר מתקדמת ומודרנית כמו תל אביב, חשוב שיהיה טכנאי מחשבים מקצועי.

להכיר את תקלות החומרה

טכנאי מחשבים מטפל במגוון רחב של תקלות מדי יום ביומו. במקרים של תקלות חמורות, הוא לוקח את המחשב אל מעבדת מחשבים תל אביב וחוקר את הבעיה לעומק. בסופו של דבר הוא עושה הכול כדי לתקן את התקלה או להמליץ ללקוח לרכוש מחשב חדש. אלה כמה מבין תקלות החומרה הנפוצות שבהן מטפל הטכנאי:

  • מאוורר בלתי תקין – תפקידם של המאווררים הוא לצנן את המעבד. תקלה באחד המאווררים עלולה לגרום להתחממות יתר של רכיבי המחשב ולהשבית את פעולתו. טכנאי מקצועי יכול לאתר תקלה זו בקלות ולתקנה.
  • תקלות בלוח אם – על גבי לוח אם נמצאים כל הרכיבים של המכשיר. על פי רוב, לוח זה מחזיק מעמד במשך שנים רבות ואינו גורם לתקלות, אבל כשיש בעיה, ייתכן שהטכנאי ימליץ לכם להחליף אותו או לרכוש מחשב חדש, שכן החלפה של לוח כזה משמעה החלפה של רכיבים חיוניים כמו כרטיס זיכרון ומעבד.
  • תקלות בדיסק הקשיח – דיסק קשיח הוא רכיב חומרה אשר מועד לפורענות. אם אתם מעוניינים להימנע מבעיות ותקלות, חשוב לרכוש דיסק שיש לו נפח גדול.
  • תקלה בתצוגה – לפעמים נתקלים המשתמשים במסך מרצד או בהיר יתר על המידה. ייתכן שהחלפתם בטעות את ההגדרות של המסך, אך ייתכן גם שיש צורך להחליף אותו. כדי להימנע מספקות, מומלץ לפנות לטכנאי מקצועי.

נפטרים מהווירוסים

אין מחשב כמעט שאינו סובל מווירוסים (טוב, אולי רק מחשבים המנותקים מרשת האינטרנט, אבל כמה כאלה כבר יש?). רובנו אוהבים להוריד סרטים מהאינטרנט ולגלוש בפורומים שונים מבלי להיות מודעים לסכנות שטומנת בחובה הרשת. אמת, התקנו אנטי וירוס אבל אפילו הוא אינו מסוגל להתמודד עם שלל הווירוסים התוקפים את המחשב בכל יום. כך שאנו שמים לב כי המחשב פועל לאט מהרגיל וכי האנטי וירוס מתריע על חדירה של וירוסים, אין ברירה אלא לבצע פירמוט למחשב. פעולה זו תמחק את כל החומר שיש במחשב ובכללם גם את הווירוסים ותוכניות הזדוניות שמצאו את דרכם אל המחשב שלכם. רק זכרו לגבות את המידע לפני שהטכנאי מבצע את הפעולה.

למצוא טכנאי מחשבים מקצועי

טכנאי מחשבים מיומן הוא טכנאי אשר עבר הכשרה מיוחדת ויש לו את הידע והניסיון הדרוש כדי לתקן כל תקלה במחשב – קלה וחמורה. כך, כאשר אתם בוחרים טכנאי, מומלץ לאסוף עליו המלצות ולקרוא עליו מעט באתר האינטרנט כדי לבחון אם הוא מתאים לכם.

התקלקל לכם המחשב? צריכים להעביר נתונים חשובים ממחשב אחד למשנהו? בחברת יקיר מחשבים תוכלו לקבל את השירות הדרוש ולסייע למחשב שלכם לחזור לאיתנו. כאן מוצעים שירותים מגוונים כדוגמת העברת נתונים ממחשב למחשב, ביצוע שדרוג מחשבים, ייעוץ לפני רכישת מחשב חדש וכדומה.

 

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית וקופירייטינג.

 

20 News

20 News