אדם גוזלן, עולה חדש מצרפת שהושפל ע"י היוצר והמבצע אביב גפן בשל מגוריו בשומרון, פונה בסרטון חדש אל גפן ומבקש לבוא עמו חשבון ערב יום הכיפורים.

אדם גוזלן במסר לגפן. צילום: בומרנג

 

בסרטון, שהופק על ידי רעות הימן וענבל גוטנטג, סטודנטיות לקולנוע באוניברסיטת אריאל כחלק מעבודת ההתמחות שלהן בבומרנג, אומר גוזלן: "האמת שתפסת אותי אז לא כל כך מוכן, אבל עכשיו אני רוצה לדבר איתך כאדם לאדם. תראה, זה נכון שאנחנו לא מסכימים עם אותם הדברים, אבל אני חושב שמה שאמרת לא נכון. אבל עזוב, זה לא העניין".

"ערב יום הכיפורים היום ואנחנו חייבים לדעת לסלוח אחד לשני, ולדעת לשים גבול בין חילוקי הדעות לבין השנאה. לא הצלחת לפגוש אותי ולהכיל אותי כבנאדם. וחבל", אמר הזמר הצעיר.

"ותאמין לי או לא, המתנחלים הם אנשים מקסימים כמו כל שאר עם ישראל ואני שמח שאני גר ביהודה ושומרון. שתהיה לכולנו, וגם לך אביב, שנה טובה ומתוקה!", סיכם גוזלן את דבריו בנימה מפוייסת.

הזמר אביב גפן. צילום: הדס פרוש, פלאש 90

 

גפן עורר סערה, גוזלן זכה לחיבוק חם

כזכור, בחודש שעבר הותקף גוזלן, שהתמודד בריאליטי "אביב או אייל", ע"י שופט התכנית גפן בשל מקום מגוריו.

"אני חושב שאתה זה הסיכוי הכי טוב שהילדים של אייל, מירי, ושלי לא יחיו בארץ בעוד כמה שנים", אמר גפן לגוזלן. "אנשים משיחיים, חיים בהתנחלויות, אתם תוקעים את הסיכוי לשלום". השופטים האחרים, מירי מסיקה ואייל גולן, חלקו על גפן ומחו על סגנון הדיבור שלו.

בעקבות דבריו, עורר גפן סערה שבשיאה קראו להדיחו מהתכנית. גוזלן עצמו זכה לאהדה רבה והוזמן להופיע לצד הזמרים עומר אדם וחנן בן ארי במופע הגדול ביותר שנערך בשומרון, ואף קיבל זר פרחים מידיה של שרת התרבות מירי רגב.

גוזלן מקבל פרחים מידיה של רגב. צילום: ישראל ברדוגו
בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20