מעקה הוא אביזר טכני פשוט אשר נועד לסייע לאנשים לטפס במדרגות, או לשמור מפני נפילה במקומות גבוהים כמו מרפסות וגרמי מדרגות. מעקה יכול להיות עשוי ברזל, בטון, עץ ואפילו פלדה. אחת הבעיות עם מעקה היא האסטטיות. בדרך כלל קשה להסתיר מעקה ובמרבית המקרים הוא כורח המציאות. לא חייבים להתפשר על מראה חיצוני. מעקה מזכוכית יכול להיות גם בטיחותי כנדרש וגם להוות פריט עיצובי מרהיב אשר משתלב באופן מושלם בבית.

זכוכיות רפאלי

מדוע כדאי להציב מעקה

מעקה זכוכית למרפסת יכול להיות פתרון נהדר שמצד אחד יהיה בטיחותי ועמיד ומאידך לא יסתיר את הנוף הנשקף מהמרפסת ויאפשר לנו ליהנות ממנו בכל שעות היממה. זכוכית היא גם חומר שקל מאוד לניקוי ולא מצריך תחזוקה מיוחדת. מומלץ כמובן לוודא שהמעקה עומד בכל התקנים המחמירים. רק חברה מקצועית תוכל לספק לכם את כל התנאים הנדרשים. מעקה זכוכית מחיר משתנה בהתאם לדרישות הלקוח.

התקנה ועלות

מעקות זכוכית הם פתרון מושלם לעיצוב הבית ללא פגיעה בביטחון של דיירים. ישנם מספר משתנים אשר קובעים את עלות העבודה, להלן חלק מהם:

  • סוג הזכוכית – סוג הזכוכיתהיחידי שמאושר למעקה הינו זכוכית רבודה (טריפלקס). מדובר ב- 2 לוחות המודבקים אחד לשני באמצעות פילם שקוף. במקרה של שבירת הזכוכית, השברים נותרים דבוקים לפילם  ונמנעת נפילתה.
  • עובי הזכוכית – העובי מקובל למעקה זכוכית עומד על עשרה מ"מ. בחירת העובי חייבת לעמוד בתקנים ולהתחשב בתנאי השטח והמיקום הספציפי של המעקה. עובי זכוכית מחושב על פי כמה פרמטרים שכוללים גובה, אורך של לוחות הזכוכית, לחץ הרוח על המבנה ומאפיינים נוספים.
  • גובה המעקה – ישנם כללים ברורים אשר לא מומלץ לסטות מהם.
  • מחיר מעקה זכוכי יהיה גבוה יותר ממעקות אשר עשויים מחומרים אחרים, המחיר משתנה גם בהתאם לזווית של המעקה. מעקה אופקי יהיה זול יותר מאשר מעקה עם שיפוע.

בממוצע, עלות מעקה ישר תעמוד על כ- 1400 ₪ ואילו עלות מעקה משופע משתנה בהתאם למורכבות העבודה, שמתחילה בכ- 1500 ₪ ויכולה אף להכפיל את סכומה.

 

שקוף שזה מטבח

הזכוכית אינה שמורה רק למדרגות או המרפסת. ניתן להשתמש בה גם במקומות אחרות בבית חיפוי זכוכית הוא דקורטיבי, מעוצב ועמיד. חיפוי זכוכית למטבח יכול להגיע במגוון דרכים ואפשר להתאימו בדיוק לטעמכם האישי. אפשר לשלב עבודת זכוכית כחיפוי על הקיר שמעל משטח העבודה, אפשר גם רק כתוספת קטנה שתשלים את המראה הכללי של המטבח. חיפוי זכוכית למטבח מחיר משתנה ותלוי בהיקף העבודה, בסוג הזכוכית ובמורכבות ההתקנה. חיפוי זכוכית מאפשר תחזוקה קלה במיוחד, קל לניקוי ועמיד כמעט לכל חומרי הניקוי. ניתן להדפיס עליה אינספור דוגמאות יפהפיות.

 

כאמור ישנם חיפויים שונים אשר מתאימים לכל מטרה, ניתן להתייעץ עם חברה אשר מבינה בעניין ותשמח גם לשלוח נציג מטעמה על מנת לייעץ בבית הלקוח.

 

זכוכית רפאלי הינה חברה אשר מתמחה בפתרונות מתקדמים בכל הנוגע לעצוב פנים הבית. החברה מספקת שירותים בכל רחבי הארץ ובגוש דן בפרט ומבצעת עבודות קטנות כגדולות. המוטו של החברה הוא אמינות, ניסיון  ושירות מעולה לכל לקוח.

 

החברה מבצעת בין השאר חיפוי קירות, הקמת ויטרינות, מעקות, מקלחונים ועוד עבודות רבות בתחום עיצוב הבית. ישנה אחריות מלאה על כל מוצרי החברה ועל העבודה שתתבצע בביתך. אם החלטתם לשפץ את הבית מומלץ לפנות רק לחברה מקצועית ומנוסה אשר תוכל להעניק מניסיונה הרב ולאפשר לכם את התוצאה הטובה היותר.

בכל הנוגע לעיצוב החברה תמיד תתחשב ברצון הלקוח ורק תהיה שם על מנת לסייע ולכוון במידת הצורך.

 

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן השיווקי אוצר מילים – כתיבה שיווקית וקופירייטינג.

 

20 News

20 News