לא משנה אם זו הלידה הראשונה או דווקא השלישית. לידה, היא החוויה הכי אישית והכי משמעותית עבור היולדת, בן הזוג והמשפחה מסביב. ולכן, ההחלטה היכן להגשים את חוויית הלידה משמעותית ממש כמו הלידה עצמה, בהדסה הר הצופים קוראים לזה חוויית לידה VIP. שם, מציעים את חווית הלידה הכי אישית והכי מפנקת שיש, בעזרת סל שירותים שנתפר במיוחד עבור היולדת הסרוגה ומכיל מענה פרטני על כל צורך שמתעורר במהלך הלידה והשהות במחלקת היולדות, גם ובמיוחד – בשבת.

צילום: מחלקת הדוברות של הדסה
צוות מקצועי. צילום: מחלקת הדוברות של הדסה

חוויית הלידה בהדסה הר הצופים, מתחילה עוד בקורסי הכנה ללידה על פי בחירת היולדת בבית החולים או מחוצה לו. את הדרך לבית היולדות, היא תוכל לעשות בעזרת מונית על חשבון הבית. במידה והחליטה להגיע ברכב הפרטי, היא תזכה לחניה חינם במשך כל זמן שהותה בבית החולים. כבר בקבלה, תפגוש אותה מלווה אישית צמודה שתסייע לה בכל הסידורים הבירוקרטיים ותלווה אותה עד לחדר הלידה. שם, היא תפגוש צוות מקצועי ומרדימים זמינים אם תעדיף לקבל זריקת אפידורל. לאחר הלידה יועבר התינוק לטיפול בתינוקייה המקצועית או יישאר ליד המיטה במסגרת שירות ביות מלא או גמיש לבחירה. ניתן לשהות לצד התינוק במחלקה ייעודית הקשובה ורגישה לצרכי האם.

צילום: מאיר בולקה
ארוחות שף מפנקות ובריאות. צילום: מאיר בולקה

לאורך זמן השהות, מוגשות ארוחות שף מפנקות ובריאות שהורכבו בעזרת דיאטנית המחלקה ע"י השפית עמית זיו. בנוסף האימהות הטריות מקבלות הדרכות מקצועיות להנקה וטיפול בתינוק ויכולות להשתתף בסדנת הורות חווייתית המציעה דרכים לטיפול ותמיכה במשפחה- בשיתוף מכון אדלר.  ויש גם בונוס: בלילה השלישי יכולה היולדת להתפנק ללא תשלום במלון הדסה בייבי או בבית ההחלמה ליולדות – טלזסטון. וזה לא הכול, כשאת VIP את זוכה לפינוקים נוספים, הנחות והטבות, העומדות לרשותך בהצטרפותך למועדות היולדות של הדסה.

מרב לרנר

מרב לרנר