בתו של מו"ל 'ידיעות אחרונות' ארנון (נוני) מוזס הגיבה אמש (מוצאי שבת) לכתב החשדות כלפי אביה בתיק 2000.
כזכור, פרסם היועץ המשפטי לממשלה ביום חמישי את המלצתו להעמיד לדין היתר את מוזס בשל הצעת שוחד לראש הממשלה נתניהו ובכפוף לשימוע.

הבת, קרן מוזס, פרסמה פוסט בדף הפייסבוק שלה המגיב לפניות אליה "לכל העיתונאים שהתבלבלו ב"ילד/ה של" כשהתקשרו לבקש את תגובתי, ולכלל האנשים שיש להם דעה כזו או אחרת על אבא שלי עם או מבלי להכירו- הנה תגובתי. לא תצליחו להוציא ממני מילה רעה על מערכת המשפט, על המשטרה או על אף אדם שמנסה לעשות את עבודתו".

עוד הוסיפה מוזס: "אותי חינכו שבמדינה דמוקרטית, תפקידה של הרשות השופטת היא אכיפת חוקי המדינה. אני סומכת ומאמינה במערכת המשפט שתעשה את עבודתה בצורה הנאמנה והטובה ביותר. גם אם וכאשר נעשות טעויות. זה חלק מהחיים. וגם אם יש לי דעות חלוקות על התנהגות והתנהלות מסוימת של נציגי החוק, אני מבינה שאנחנו חיים במדינה בדמוקרטית ושזו המציאות.

מוזס הבת תקפה גם ראש הממשלה נתניהו בלי לנקוב בשמו "את דעתי על תגובת האדם שמכפיש בכל הזדמנות את הגופים והאנשים שבראשם הוא עומד, אשמור לעצמי".

בשלב זה יצאה בתו של נוני להגנה על אביה: "מי שמכיר אותי, אבל באמת מכיר, יודע שאבא שלי, הוא האבא שכל ילד חולם שיהיה לו, ושכל הורה משתוקק להיות. אחיי ואני יכולים להעיד כי בתוך כל הטירוף הזה שנקרא החיים, אבא שלי תמיד דאג להיות לפני ומעל הכל אבא. ועבורי, זה אומר הכל. אני אוהבת אותך, מעריצה אותך על ההורה שאתה, ויודעת שאתה חזק מכל משוכה שתתקל בה".

כזכור, שמו של מו"ל 'ידיעות אחרונות' נקשר לתיק 2000, לאחר שעל פי החשד הוא ניהל מו"מ על סיקור חיובי לנתניהו תמורת הטלת מגבלות על העיתון המתחרה 'ישראל היום'. חרף עובדה זו שמו של מוזס מוזכר במינון נמוך במיוחד בתקשורת הישראלית בהקשר זה לעומת ההתמקדות בנתניהו.

אורן רפאל

אורן רפאל