"הראו את הנאמנות שלכם למירי", מתבקשים הגולשים באתר ששימש עד לא מזמן את שרת התרבות מירי רגב (הליכוד) ובו קמפיין שקרי להרצתה, כביכול, לראשות הממשלה. אלא שרגב כלל לא מתמודדת לראשות הממשלה ומסתבר כי אלמונים רכשו את כתובת הדומיין של האתר ועשו בו כרצונם. זו הפעם השנייה בתוך חודשיים ש"גורמים אמנונימיים הפיצו במרמה, חומר פרסומי שקרי שאין ולא היה לו כל קשר אליי", טוענת השרה.

שבוע טוב ובשורות טובות! ?היום, בפעם השנייה בחודשיים האחרונים, קב"ט משרדי הגיש בהנחייתי תלונה במשטרת ישראל בגין התחזות…

Posted by ‎Miri Regev מירי רגב‎ on Saturday, March 2, 2019

 

עוד קראו האלמונים לגולשים להצטרף ל"סיירת נאמני מירי רגב". הם אף השקיעו בבדיית מצע "לכשתיבחר" השרה לראשות הממשלה, שם היא מבטיחה לכאורה "לשמור על ישראל כביתו של העם היהודי", "להפסיק את התמיכה ביצירות אשר נוגדות את רוח המדינה", "לתמוך בפריפריה על ידי העברת תקציבים ופיתוח פרוייקטים" ו"לקדם את חוק עונש המוות למחבלים".

"הצטרפו לסיירת נאמני מירי רגב". צילום מסך מתוך האתר

 

"גם אם תעשו זאת עוד 10 פעמים, זה לא יהפוך את זה לנכון"

"גם אם תעשו זאת עוד 10 פעמים, זה לא יהפוך את זה לנכון", הוסיפה רגב שהגישה תלונה במשטרה בגין התחזות לעובד ציבור. "אני מצפה שמשטרת ישראל תשים את ידה על המתחזים ותמצה איתם את מלוא חומרת הדין".

רגב הבהירה כי היא סבורה ש"יש לנו ראש ממשלה מצוין שאני והרוב המכריע במדינת ישראל מאמינים בו וסומכים על יכולותיו להמשיך ולהנהיג אותנו" והוסיפה: "נעבוד קשה וביחד, כדי שהליכוד בהנהגת ראש הממשלה בנימין נתניהו, יזכה ב-40 מנדטים".

חולצות וכובעים. צילום מסך מתוך אתר
אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20