אזורי דשא רבים שתתקלו בהם היום יהיו דווקא מדשא סינטטי ולא מדשא רגיל. לדשא הסינטטי יתרונות רבים בכך שהוא מסוגל להיראות בדיוק כמו דשא רגיל (ואפילו במראה אסתטי יותר), לספק תחושת הליכה נעימה עליו ולהיראות טבעי במיוחד. היתרונות הגדול ביותר שלו הוא שהוא דורש פחות התעסקות ותחזוקה. ניתן להתקין אותו בצורה נכונה וליהנות ממנו שנים רבות. זו הסיבה מדוע בפארקים רבים היום תראו דשא סינטטי וגם במגרשי כדורגל ופחות ופחות משטחי דשא רגילים.

דשא סינטטי מומלץ:

ישנם סוגים רבים של דשא סינטטי בגובה שונה, ייצור בתו תקן שונה ובאיכות שונה. אתם רוצים לוודא שהדשא שאתם לוקחים מתאים לשימוש שאתם זקוקים לו. דשא סינטטי מומלץ הוא כזה המתאים לשימוש ולמקום בו הוא מותקן. אם מדובר בדשא למגרש כדורגל הוא צריך להיות בגובה מסוים ושונה מזה שתתקינו בגינה שלכם. היוועצו עם חברת גרין ספורט סיסטם בע"מ לגבי סוג הדשא המומלץ ביותר עבורכם.

מתי כדאי להשקיע בדשא איכותי?

דשא איכותי הוא דשא בעל רמת צפיפות מאוד גבוהה, רך ונעים למגע ודריכה. דשא סינטטי איכותי הוא כזה שנראה כמו דשא אמיתי, מרגיש כמו דשא אמיתי אך דורש פחות תחזוקה. אם תלכו לחנות או למשתלה לרוב יאמרו לכם לרכוש את הדשא הכי איכותי לא משנה למה הוא משמש, אולם זה לא תמיד נכון. כאשר אתם רוצים להעמיד מגרש ספורט למשל, תוכלו לעשות שימוש בדשא ברמת איכות בינונית כיוון שהשחיקה גם ככה תהיה גבוהה ולכן לא תרצו להוציא כפול כסף בכל פעם שתצטרכו לבצע התקנה חדשה של הדשא. כמו כן, ישנם סוגי דשא בעלי עמידות בפני קרני U.V שיכולים להחזיק לשנים ארוכות קדימה גם אם הם לא מרמת האיכות הגבוהה ביותר. דווקא בגינה שלכם, כאשר אתם או ילדיכם רוצים לשחק, ללכת או לשבת בגינה כדאי שהדשא יהיה איכותי ונעים יותר.

דשא סינטטי למגרשי כדורגל:

הדשא הסינטטי של חברת גרין ספורט סיסטם הוא בעל תו תקן עולמי המאושר על ידי פיפא ואופ"א למגרשי כדורגל מקצוענים. כך שאם אתם מתכננים להקים מגרש כדורגל בעיר שלכם או רוצים להתקין דשא סינטטי למגרשי כדורגל שאתם מתחזקים – אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר ונציג ישמח לסייע לכם.

דשא סינטטי במבצע:

מפעם לפעם החברה מפרסמת מבצעים למשטחי דשא סינטטי איכותיים, כולל מבצעים לגבי התקנה. חפשו דשא סינטטי במבצע באתר.

כתבה זו נכתבה בשיתוף פעולה עם מגזין גינון טרופיקגן.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20