בכל בית ישנם רהיטים שונים. שולחנות, כסאות ושידות כבר מזמן נחשבים רהיטים לכל דבר. הדלתות שבעבר מילאו תפקיד פרקטי של כניסה או סגירה של חדר כלשהוא הפכו במרוצת הזמן לסוג של רהיט. בכל בית ממוצע ישנן לפחות חמש שש דלתות. כל חדר בית משמש למטרה שונה וכיום ניתן להתאים את הדלת הספציפית לחדר ולמה שהוא משמש. בזמן שחדר שינה אמור להיות מבודד ואטום לרעשים שעלולים להפריע, חדר האמבטיה הוא מקום אשר מכיל לחות באופן תמידי ולכן זקוק לדלת מתאימה.

בחדרי חדרים

כאמור חדרי הבית השונים מיועדים לצרכים שונים ולא כל דלת מתאימה לכל חדר. דלתות פנים מתחלקות לסוגים שונים ולעיצובים מגוונים. ישנה חלוקה עיקרית שמדברת על המילוי של הדלת והציפוי שלה. לכל דלת יש את האיכויות שלה בהתאם למטרה שלה אנו מיעדים אותה:

  • דלת 100% פורניר עץ טבעי מתאימה למי שמחפש מראה חם ובייתי. אפשר לקבל כל צבע וטקסטורה אם כי לא כל סוגי העצים מומלצים לקהל הישראלי בשל חמצון והתיישנות מהירה של העץ.
  • דלת למינטו בגימור פשוט אינה מומלצת להרכבה בבית הפרטי – כי אם לשימוש כדלתות זמניות בלבד. מדובר בדלת חלולה לחלוטין שמצופה שכבת מלמין דקה. היא מגיעה ללא עיצוב והגימור הוא למעשה הבסיסי ביותר.
  • דלת למינטו פרמיום היא דלת חזקה מאוד בעלת מראה אופנתי ונקי ומחירה הינו לא יקר .
  • ישנן דלתות נוספות ומגונות וכדאי לפנות לחברה מקצועית אשר תייעץ לכם איזו דלת מתאימה לכם.

כניסה מרשימה

  • דלת הכניסה כבר מזמן לא ממלאה רק פונקציה של הגנה בלבד. הדלת יכולה למלא תפקידים רבים ובנוסף להיות גם חזקה ובטוחה. דלתות כניסה מפלדה קימות כבר זמן מה בשוק אך רובן לא היו יפות והזכירו כניסה לכספת ולא לבית מגורים. אמנם דלת אמורה להיות ההגנה העיקרית על הבית שלנו מפני פורצים וגנבים, אך אין כל סיבה שהיא לא תהייה מעוצבת ומאירת פנים. אז מה כבר אפשר לבקש מדלת פלדה? להלן רשימה של דברים שקיימים בדלת פלדה לכניסה:
  • עובי הכנף של הדלת משפיע מאוד על בטיחות הדלת. 7 ס"מ הינו עובי איכותי ומספק.
  • המשקוף אשר מחזיק את הדלת במקום עשוי גם הוא מפלדה אשר עליה מולבש עיצוב.
  • יש לוודא שמדובר בצירים אשר מתאימים לדלת פלדה. הצירים יהי סמויים ומגולוונים
  • כדאי לבדוק שהמנעול הוא רב בריח חדיש.
  • אלמנטים נוספים הם ידית הפתיחה שתהיה מעוצבת ונחה לשימוש, עינית הצצה נוחה ועוד דברים שניתן לברר לגביהם.

כניסה מפוארת

עוד לפני שנכנסים לבית ניתן להסיק מסקנות לגביו רק באמצעות התבוננות בדלת הכניסה שלו. דלתות כניסה מעוצבות הן הדרך הבטוחה להרשים כל אורח שיגיע לבקר בביתכם. ניתן לקבל דלתות בכל עיצוב, מחומרים שונים ושילובים מרתקים ומעניינים. אין גבול לאפשרויות שעולם דלתות הכניסה מספק לנו. דלתות הכניסה של היום הן עמידות בכל מזג אוויר. זאת הודות לתהליך היצור המורכב שלהן. הן עשויות משכבות שונות של עץ, דחוסות אחת לשנייה והשכבה האחרונה היא קליפת עץ טבעי שעליו נמרחות  5-6 שכבות לכה.

דלתות למינטו הינן דלתות שעשויות מעץ איטלקי, עמידות בפני רעשים חיצוניים וכל אחת מהן הינה  בעלת מראה ייחודי, הן  מסוגננות ומעוצבות בצורה נפלאה, אשר מעניקה לבית נגיעה אסתטית ומיוחדת מאין כמותה. הדלתות מורכבות עם משקופים אשר אטומים למים והן מתאימות לכל חדר ברחבי הבית. THE DOORS הינה חברה ותיקה ומקצועית אשר עוסקת בייבוא ושיווק דלתות איכות לקבלנים, יזמים, פרטיים ומוסדות ציבור.

 

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית לעסקים.

 

20 News

20 News