הכירו את תיק 3000 ותיק 4000: הערב (ב') נחשף בחדשות 10 כי לצד תיק 1000 ותיק 2000, מתנהלות בתקופה האחרונה במשטרה שתי בדיקות נוספות נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו. על פי הדיווח, אחת מהבדיקות הינה בנוגע לפרשת הצוללות. פרשה זו נבדקת במשטרה אך ייתכן וקיבלה תפנית ועוסקת בהיבט שעדיין לא פורסם.

לדברי איילה חסון, שחשפה את דבר הבדיקות, לא ברור האם הבדיקות יתפתחו לחקירה בפועל. נתניהו לא נחקר בנושא ובמשטרה ממשיכים את הבדיקות בנושא על מנת להכריע האם להמשיך בנושא לחקירה.

במשטרת ישראל בחרו הערב לגבות את הקצינים המבצעים את החקירה, לאחר ששורת פרסומים, לדבריהם, פגעה באמינות החוקרים. את הדברים אמרו בתגובה לכתבה ששודרה בערוץ 10: "בימים האחרונים, על פי פניות כתבים לבדיקת טענות שונות ומשונות, אנו מזהים מה שנראה לכאורה כמסע מתוזמר שעניינו העלאת טענות כזב כנגד קצינים בכירים באגף החקירות. אנו רואים בחומרה הפעלת לחץ (בוודאי שקרי) שנועד להרתיע את גורמי אכיפת החוק למלא תפקידם נאמנה, באמצעות פגיעה משוללת יסוד בחוקרים ובאמינותם. משטרת ישראל תעניק גיבוי מלא לחוקריה. המשטרה תמשיך לעשות את מלאכתה נאמנה ללא משוא פנים וללא מורא".