חדר האמבטיה יכול להיות מעוצב ויפה לעין מצד אחד, ופרקטי ושימושי מאידך. בחדרי אמבטיה רבים משולבים עיצובים מרהיבים מחומרים שונים. ברב המקרים מדובר בחומרים עמידים שמתאימים לסביבה לחה ולא נהרסים במגע של מים.  כמו בכל חדרי הבית האחרים גם חדר האמבטיה זכאי לעיצוב משלו. מתקנים שונים ומעוצבים להפליא ניתנים להתקנה ומשדרים אוירה נוחה, נינוחה ומרגיעה. אגנית למקלחת היא חלק בלתי נפרד מכל מקלחון וחוץ מהמראה המרשים שלה היא תורמת מאוד גם מההיבט הפרקטי.

אגנית למקלחת

תפקידה של אגנית איכותית

המקלחון הוא מקום בילוי יומיומי אשר כל אחד מאתנו פוקד לפחות פעם אחת במהלך היום. אגנית למקלחון תספק פתרון עיצובי אשר יהווה תוספת נהדרת לכל חדר אמבטיה. את האגנית ניתן להתאים לכל חדר רחצה, אין צורך לשבור קירות בשביל להתקין אותה והיא משנה לגמרי את חווית הרחצה. היתרונות הפרקטיים שלה הם בעיקר בניקוז נכון של המים אל פתח הניקוז, בלימה של זרם המים, תחושה נעימה יותר בעת העמידה במקלחון, שמירה מפני החלקה וכמובן עיצוב נעים יותר לעין.

קוריאן

מוצרים שונים לאמבטיה יכולים להיות עשויים מחומרים עמידים יותר או פחות. שיש קוריאן הינו חומר אקרילי חדיש וייחודי אשר שבשנים האחרונות השתלט על חדרי אמבטיה וטבח בכל רחבי העולם. הוא מקובל מאוד לחיפוי קירות ואפילו משטחי עובדה שונים. מדובר בחומר עמיד מאוד,  אפילו יחסית לשיש רגיל. אפשר לעצב אותו בכל צורה ובכל גודל שרוצים והוא עמיד בפני סדקים וכתמים מכל סוג. הוא קל מאוד לניקוי.

בגלל שמדובר במשטח אחיד ומוצק לחלוטין הוא גם בטוח מאוד לשימוש מהבחינה הבריאותית. התפתחות של בקטריות וחיידקים על המשטח כמעט שבלתי אפשרית. קוריאן פופולארי גם במעבדות ביולוגיות ובחדרי ניתוח. למעשה חומר זה עשוי להחליף בקרוב את השישי הרגיל בכל בית ברחבי העולם.

 

מקלחת מפנקת ובטוחה

אחד הנזקים הרציניים ביותר שעלולים להיגרם בחדרי האמבטיה יקרו כתוצאה ממגע של מים עם רהיטים ואלמנטים שונים שנמצאים שם. אגנית טובה ואיכותית תמנע התפזרות של מים ברחבי האמבטיה ובכל תפחית בהרבה את הסיכוי לנזקים שונים. יתרון נוסף של אגנית קוריאן מורגש בעיקר בקומות גבוהות. האגנית האיכותית תמנע מהמים להגיע למשטחי הרצפה וכך יפחת הסיכוי לחדירת מים דרך המרצות אל השכנים מלמטה (דבר שקורה לעיתים קרובות).

ישנן אגניות לאמבטיה מסוגים שונים והן מגיעות בצורות ועיצובית שונים. ניתן להתאים את הצורה המדויקת שמתלבשת בול על חדר האמבטיה שלכם. כאמור ההתקנה היא אינה מסובכת אך חשוב לפנות לבעל מקצוע שיבצע אותה. בהתקנה של אגנית יש לחשב נכון את הזווית של הניקוז כך שהיא תבצע את העבודה כמו שצריך.

מדוע כדאי להשתמש בקוריאן

השימוש בקוריאן בחדרי אמבטיה הוא מומלץ מאוד. החומר העמיד יכול לשנות את החזות החיצונית של כל חדר בבית. הוא ניתן להשגה בשלל גוונים ונשמר לשנים ארוכות מאוד. אפשר להזמין כיורים לאמבטיה, אגניות למקלחון ועוד אלמנים רבים וכולם עשויים מהחומר המשובח. אין כל סיבה להסתפק בשיש פשוט כאשר יש חומר כל כך ידידותי ונוח לעבודה.

אופטימל משטחים אקריליים היא חברה בעלת ותק של 30 שנה אשר מספקת פתרונות עיצוביים מתקדמים לבתים פרטיים, מוסדות, בתי חולים ומעבדות ברחבי הארץ. החברה המקצועית מעסיקה צוות של עובדים מיומנים ומנוסים. כל העבודה מתבצעת בסטנדרטים הגוהים ביותר ללא פשרות. המטרה היא להגיע לעיצוב המדויק שטעמו האישי של הלקוח. לקוחות רבים ברחבי הארץ כבר גילו את הקוריאן והפכו אותו לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית הפרטי. כדאי לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית לעסקים.

 

 

20 News

20 News