עיצוב פנים עוסק בשינוי ותכנון חללים פנימיים המתמחה בתחום אדריכלות. בשנים האחרונות, מקצוע זה התפתח ואנשים רבים מחפשים שירות של עיצוב פנים בחללים שונים. מעצב פנים אשר עוסק בתחום זה, מתייחס למיקום, גודל וצרכים של חלל עבור הלקוחות.

משרדים בעיצוב אחר

המשרד הינו המקום אשר בו נמצאים האנשים במרבית הזמן, הן העובדים והן המנהלים. עיצוב פנים משרדים הינו חלק מאוד מורכב אשר ניתן להיעזר על ידי מעצב פנים מקצועי וממחה בתחום זה. מומלץ לעצב את המשרד לפי סוגו ובצורה פרקטית. על מנת להבין את תופעה זו, יש לברר מהם ההמלצות הנפוצות ביותר עבור עיצוב משרדים:  

  • ראשית, אפשר לבחור בצביעת קירות וחדרים בצבעים שונים, על מנת לייצר תחושות שונות. כך העובדים ירגישו יותר מוטיבציה להמשיך בתפקידם.
  • שנית, מומלץ לבנות חלונות גדולים כדי להעניק אווירה נעימה במשרד.
  • אחד האלמנטים הנפוצים ביותר כיום הינו שימוש בחומרי גלם טבעיים.

עיצוב שמשדרג משרדי הייטק

הייטק הוא עולם מפני עצמו אשר מעוצבים בצורה מאוד חדשנית ומודרנית. עיצוב משרדים הייטק צריך לשקף את החברה ולתת לעובדים הרגשה טובה ונעימה. מומלץ להקפיד על שולחנות עבודה ועמדות נוחות, בין אם מדובר בחדר פתוח או סגור.

גם למשרד עורכי הדין מגיע שינוי

משרד עורך דין צריך לשדר יוקרה ומקצוענות ברגע שנכנסים לחלל. עיצוב משרד עורכי דין כולל בחירה של ריהוט, צבעים וחומרי גלם. מומלץ לבחור בעיצוב אשר משדר וותק וניסיון, מכוון שאלו שני התחומים אשר מחפשים עבור איש מקצוע זה.

עיצוב לאורחים

בתי מלון הקיימים ברחבי הארץ, מקפידים על עיצוב בתי מלון יוקרתי, על מנת להרשים את לקוחותיהם. בתי מלון מביאים מדי שנה תיירים ישראלים או מחו"ל והינם מצפים לחוויה בלתי נשכחת בימים אלו. עיצוב ביתי מלון צריכה להיות אסטטית, יוקרתית ולפי סגנון של בניין זה.

תמר קלינברג נחמיאס הינה מעצבת פנים אשר הקימה חברה העוסקת בתחום העיצוב ואדריכלות פנים. היא בעלת ניסיון רב וניתן לראות את העבודות אשר ביצעה, לדוגמא, עיצוב בית, בחירה נכונה של רהיטים ומנורות לחלל החדר ועוד. מומלץ לבחור בשירותים של תמר קלינברג, כדי לעצב את החלל שלכם באופן מקצועי ולקבל מחמאות רבות מן האורחים שבאים להתרשם.

כתבה זו הופקה בשיתוף פעולה עם מגזין עיצוב הבית.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20